Máme sa na čo tešiť, od Thora až po Pinocchia, týchto 22 filmov sa dostane na naše obrazovky každú chvíľu! Na ktorý sa tešíte najviac?

V tomto roku vyjde množstvo vzrušujúcich filmov. Či už obľubujete superhrdinov, sci-fi, horor alebo čokoľvek iné, určite sa na tomto zozname nájde niečo i pre vás! Čo nás teda čaká?

Belle (14.1.)

Suzu je hanblivá stredoškoláčka, ktorá žije vo vidieckej dedine. Keď vstúpi do virtuálneho sveta, prevtelí sa do svojej online osobnosti ako Belle, nádherná a celosvetovo milovaná speváčka. Jedného dňa jej koncert preruší obludná bytosť, ako sa lov beštie stupňuje, Suzu sa vydáva na emocionálnu a epickú výpravu.

Scream (14.1.)

Dvadsaťpäť rokov po tom, čo séria brutálnych vrážd šokovala pokojné mesto Woodsboro, si nový vrah nasadil masku Ghostface a začal sa zameriavať na skupinu tínedžerov, aby vzkriesil tajomstvá smrteľnej minulosti mesta.

Tajemství staré bambitky 2 (10.2.)

Pokračovanie „Bambitky“ je opäť tou najklasickejšou rozprávkou, ktorá nestojí na vizuálnych efektoch, ale na príbehu lásky, napätia a rade krásnych piesní, ktoré zložil Václav Noid Bárta.

Uncharted (18.2.)

Príbeh založený na prequelovej línii z videohry Naughty Dog pre PlayStation je zameraný na mladého zlodeja Drakea, ktorého hrá Tom Holland, a jeho prvé stretnutie s profesionálnym lotrom Sullivanom.

Batman (4.3.)

Prichádza nový Batman, avšak tentoraz na čele s Robertom Pattinsonom v hlavnej úlohe Batmana a miliardára Brucea Wayna.

Morbius (1.4)

Doktor Morbius má zriedkavú poruchu krvi a preto je odhodlaný zachrániť ostatných, ktorí trpia jeho rovnakým osudom. Avšak to, čo sa na prvý pohľad javí ako radikálny úspech, sa čoskoro ukáže ako liek, ktorý je potenciálne horší ako choroba.

Ježko Sonic 2 (8.4.)

Pokračovanie rodinnej komédie Sonic the Hedgehog.

Fantastické zvery: Dumbledorove tajomstvá (15.4.)

Profesor Albus Dumbledore vie, že Gellert Grindelwald sa chystá prevziať kontrolu nad čarodejníckym svetom, no keďže ho nedokáže sám zastaviť, poverí Magizoológa Newta Scamandera, aby viedol neohrozený tím čarodejníkov, čarodejníc a jedného statočného muklovského pekára na nebezpečnej misii, kde sa stretávajú so starými a novými zvieratami a s rastúcou Grindelwaldovou légiou nasledovníkov. Ale keď sú stávky také vysoké, ako dlho môže Dumbledore zostať na vedľajšej koľaji?

Jurský svet: Nadvláda (10.6.)

Nadväzuje na koniec filmu Jurský svet: Zánik ríše, kde dinosaury unikli zo zajatia do zvyšku sveta.

Lightyear (17.6.)

Popisuje definitívny pôvod príbehu Buzza Lightyeara a odhaľuje, ako sa z mladého skúšobného pilota stal Strážca vesmíru, ako ho dnes všetci poznáme.

Elvis (24.6.)

Tento film detailne skúma život a hudbu Elvisa Presleyho, avšak tentokrát z pohľadu jeho manažéra Toma Parkera.

Thor 4: Láska a Hrom (8.7.)

Plný emócií, lásky, hromu, prichádza nový Thor, avšak tentokrát sa prvýkrát predstaví ako Thor žena, z Jane Fosterovej sa stane bohyňa hromu.

Don’t Worry Darling (23.9.)

Príbeh nešťastnej ženy v domácnosti v 50. rokoch 20. storočia. Tá však začne veriť, že v skutočnosti žije v simulácii, kde túži jej manžel žiť v minulosti, kde sú ženy podriadené svojim manželom.

Spider-Man: Across the Spider-Verse – časť prvá

Epické dobrodružstvo, kde Miles tentoraz spojí sily s Gwen Stacy a novým tímom Spider-People, aby sa postavili proti zloduchovi mocnejšiemu ako čokoľvek, s čím sa kedy stretli.

The Flash (4.11.)

Predpokladá sa, že ide o dej komiksu Flashpoint, kde sa Barry Allen (alias The Flash) prebúdza v nepoznateľnom svete, potom zistí, že už nemá superrýchlostnú silu a Justice League neexistuje.

Black Panther: Navždy Wakanda (11.11.)

Preskúmajte neporovnateľný svet Wakandy! Okrem toho po smrti Chadwicka Bosemana nebude Marvel Studios znova obsadzovať jeho postavu T’Challa, Black Panthera. Na záver takto ostane jeho príbeh z úcty nedotknutý.

Avatar 2 (16.12.)

Avatar 2 sa zameria na životy Jakea a Neytiri, ktorí skúmajú ostatné mesiace Polyphemu, avšak to nie je všetko, lebo 20th Century Fox plánuje natočiť ešte tri pokračovania Avatara.

Aquaman a Stratené Kráľovstvo

Dej tohto pokračovania filmu o Aquamanovi, ktorého hrá Jason Momoa, nebol doposiaľ odhalený, avšak vieme, že sa bude točiť okolo hlavnej postavy a jej kráľovstva.

I wanna dance with somebody (23.12.)

Cesta Whitney Houston z neznáma do života hudobnej superhviezdy. Houston okrem mnohých ďalších vyhráva šesť cien Grammy, 16 Billboard Music Awards, 22 American Music Awards a dve ceny Emmy. Okrem toho predá viac ako 200 miliónov nahrávok po celom svete.

Film

Blonde

Životopisný film bude vychádzať z imaginárnych memoárov Marilyn Monroe.

Film

Pinocchio

Živá bábka s pomocou cvrčka ako svedomia musí dokázať, že je hoden stať sa skutočným chlapcom v hudobnom remaku animovanej klasiky od Disney.

Film

Hocus Pocus 2

Tri mladé ženy náhodne privedú sestry Sandersonove späť do dnešného Salemu. Z tohto dôvodu musí trojica prísť na to, ako zastaviť čarodejnice, aby opäť nespôsobovali spúšť.

Film

Zdroje: insider, imdb | Foto: imdb, pinterest

Reklama