V priebehu svojho života som mala možnosť stretnúť sa s mnohými ženami, ktoré boli veľmi nespokojné s kvalitou svojich nechtov. „Nerastú, štiepajú a lámajú sa, sú veľmi oslabené.” Ako docieliť krásne dlhé nechty bez zbytočného lepenia? Trik, ktorý Vám zaručí krásne a zdravé nechty je len jeden.

How to Prevent Nails from Breaking - Step To Health

Už dlhé roky si svedomito snažím pestovať krásne nechty. V období môjho detstva som si často nechty „okusovala”, preto mi nikdy nedorástli do mojej vysnívanej dĺžky. Počas môjho štúdia na strednej škole som si však povedala STOP! O nechty som sa začala starať a venovať im veľkú pozornosť a starostlivosť. Nikdy by som si nebola pomyslela, že práve ja budem mať krásne dlhé nechty, ktoré mi bude mnoho žien závidieť. Opak bol však pravdou.

Manikura na Medenej ulici 24, Palackeho 16, Bratislava (2020)

Pilník! To je zázrak, na ktorý nikdy ja osobne nedám dopustiť. Práve kvôli tejto šikovnej pomôcke som sa dopátrala k nechtom, aké mám dnes. Každý druhý deň si nechty poctivo obrúsim. Pilníkovaním si totiž nechty uchovávajú svoju typickú tvrdosť, čo napomáha tomu, aby sa neštiepili.

Ako často je potrebné pilníkovať nechty? | eOtazky.sk

Takýmto spôsobom som si vypestovala naozaj krásne a zdravé nechty. Mnoho dievčat navštevuje kozmetické salóny, v ktorých im nalepia umelé nechty, no ani zďaleka nie sú také pekné, ako vaše skutočné. Práve preto som sa stala domácim samoukom a o svoje nechtíky sa starám sama už zopár rokov. Vyskúšajte tento jednoduchý trik a uvidíte, že nebudete ľutovať. Avšak, nezabúdajte na trpezlivosť, pretože práve tá ruže prináša.

Vďaka trom ingredienciám budú vaše nechty silnejšie dlhšie a krajšie.  Výsledok je okamžitý | Grow nails faster, Make nails grow, How to grow nails
Nail salon design I love. #cutenails | Bride nails, Elegant nails, Prom  nails

Zdroj: ČoJee.sk|Foto: pinterest.com, eOtazky.sk