Koniec roka neznamená len Silvester, Nový rok, Vianoce a viac voľného času. Vo svete hudby na Slovensku to znamená prínos v podobe albumov od najzvučnejších mien na našej scéne. Jedným z nich je aj album Progress od majstra beatov Petra Panna a najnovšia skladba s názvom Tancuj!?


Tak čo si to na nás teda pripravil? Pekne poporiadku. V piatok, 29. 12. odznela v rádiu Európa 2 premiéra novej skladby, večer prvý krát zaznela na Kali-ho oslave v Bratislave, a dnes nám verejne aj s videoklipom predstavil Peter Pann svoju novinku s názvom Tancuj! 

Do hudby od Petra Panna tento krát znie asi najtanečnejšia kombinácia momentálne na SK scéne – Kali, Šorty a Mišo Biely. O tom, že novinka bude predstavená aj s videoklipom sme vedeli, ale že to bude zrejme jedna z najchytlavejších skladieb tohto roka nás nikto neinformoval. Kombinácia týchto pánov znie naozaj skvelo a môžme dúfať a s istotou predpokladať, že nie len teraz ale aj v lete sa stane hitom nejednej discotéky. Chytľavé tóny, umelci zvučného mena a hudobné majstrovstvo od Petra Panna nám sľubuje naozaj kvalitu. Okrem toho im dobre sekunduje A-Team production a ich grafické spracovanie celej skladby. Vypočuj si teda Kaliho, Miša a Šortyho na slohe, posledne menovaného aj na refréne. Tak poď s nami a Tancuj, proti tebe nemá iná šancu!?