Každý jeden z nás by sa chcel vnímať za dokonalého človeka. Tá predstava je nádherná, no nesplniteľná. Hoci je pravda, že každá ľudská bytosť je originálna, jedinečná a neopakovateľná ľudská individualita, dokonalá rozhodne nie je a ani nikdy nebude. Každý človek sa vyznačuje chybami a nedostatkami, ktorých by sa chcel zbaviť, avšak nie vždy je to možné. Vezmime si len obyčajný zamilovaný pár.

V živote mladých ľudí je všetko krásne a pohľad ružovými okuliarmi je viac než len istý. Hoci sa dvaja milujú a prejavujú si lásku, nájdu na sebe aj prejavy, ktoré sa ich druhej polovičke rozhodne nepáčia. Dovolím si to uviesť na svojom osobnom životnom príklade. Dva roky jestvujem v láskyplnom vzťahu s mužom, ktorého zbožňujem najviac na svete a život bez neho si nedokážem ani len na sekundu predstaviť. Hoci si navzájom prejavujeme úprimné city a lásku, nájdeme na sebe bez najmenších pochýb aj vlastnosti, ktoré nám prekážajú. Tak ako nesú so sebou svoje zlozvyky ženy, výnimkou nie sú ani muži.

4 najčastejšie komunikačné zlozvyky v partnerskej komunikácii

Kým muži bývajú častokrát podráždenejší a arogantnejší ako samotné ženy, aj ženy so sebou prinášajú zlozvyky, ktoré sa mužom často nepáčia. Pedantnosť, panovačnosť či prílišné sebavedomie? Aj toto môžu byť tie, ktoré mužom často dokážu znepríjemniť celý deň.

4 najčastejšie komunikačné zlozvyky v partnerskej komunikácii

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroj: ČoJee.sk| Foto: zena.pluska.sk