Ohováranie a okamžité odsúdenie! To je dnešná doba, ktorá nemá konca-kraja. Talentovaná tenistka už dlho leží niektorým ľuďom v žalúdku. Na jej adresu bolo vyslovených mnoho negatívnych ohlasov a preto sa rozhodla verejne vyjadriť. Nie som taká, ako ľudia hovoria.

Nie je žiadnym prekvapením ak poviem, že úspešná tenistka Dominika Cibulková miluje módu a všetky módne trendy či vychytávky. Zbožňuje drahé, kvalitné a značkové kúsky od svetových módnych návrhárov. Dominika priznala, že sa oblieka podľa nálady a chuti. Veľmi rada strieda oblečenie a sama sa nazvala akýmsi módnym chameleónom. Verejne sa vyjadrila aj k tomu, že ostatným často prekáža jej extravagantný štýl obliekania. Hoci najradšej sa oblieka do pohodlných legín a tenisiek, na druhej strane zbožňuje krásu a viditeľné líčenie.

Cibulková sa stala mamou, narodil sa jej syn Jakub

Do sveta módy nepochybne patria aj šperky či kabelky. V tejto oblasti sama športovkyňa priznala, že najdrahší kus v šatníku zastávajú šperky a sem tam nejaká kabelka. Veľmi ma prekvapilo, že celebrita vo svete nielen módy ale aj športu uznáva outfity Kim Kardashian.

Dominika Navara Cibulková alias Kim Kardashian: Týmito outfitmi by bez  problémov zapadla do prominentej rodiny | Feminity.sk

Čo sa týka oblasti financií, veľmi ma prekvapilo stanovisko tenistky. Sama vraví, že jej cieľom nebolo nikdy zarábať veľké peniaze. Priznala, že vždy si vážila aj malú sumu peňazí a všetko čo má teraz, prišlo spontánne a postupom času. Dominika samu seba opísala za realistickú a veselú ženu, ktorá rozhodne vie, čo chce v živote dosiahnuť. Čo sa týka nadávok a kritiky na sociálnych sieťach, sama priznala, že to vidí nasledovne. Neviem ako môže niekto niekoho odsúdiť, keď ho ešte ani nepozná. To je všetko.

Úspešná tenistka Dominika Navara Cibulková je aj v móde svetová: Tento štýl  nosia aj hollywoodske hviezdy – galéria | Topky.sk

Mohlo by Vás zaujímať…

Zdroj: diva.aktuality.sk|Foto: feminity.zoznam.sk