Nehovorí sa nadarmo, že vlasy predstavujú korunu krásy v živote každej ženy. Každá žena sa o svoje vlasy zodpovedne stará a snaží sa vyzerať čo najlepšie. Výnimkou nie je ani talentovaná speváčka Dominika Mirgová, ktorá sa rozhodla pre životnú zmenu.

Svoju starostlivosť o vlasy zverila do rúk šikovného odborníka. Výsledok naozaj stojí za to. Slovenská speváčka je za každú srandu a rozhodla sa pre naozaj veľkú životnú zmenu. Dlhé vlasy zastávali vždy v živote tejto umelkyňe dôležité miesto.

https://www.instagram.com/p/CBTP3PzDCbn/?utm_source=ig_web_copy_link

Pred pár dňami sa zverila do rúk kamaráta a odborníka Jirku Blatného, ktorý z nej vytvoril inú ženu. Nie je žiadnym tajomstvom, že na príčesky nedala známa speváčka dopustiť, preto najnovšie fotografie vyvolávajú rôznorodé názory medzi fanúšikmi. Príspevky nasvedčujú tomu, že Dominika sa dlhých vlasov vzdala a dala prednosť krátkej verzii. Avšak nenechajme sa pomýliť.

„Asi som vás všetkých včera v storičkach zmiatla. Ale dlhé vlasy sú proste dlhé vlasy, na ktoré nedám dopustiť! Kvôli mne ponocoval a od rána opäť zarezáva v robotke! Ľúbim tohto šikovného kaderníka s čarovnými rukami,” priznala Dominika s úsmevom na tvári.

Pravda je taká, že Dominika sa dlhých vlasov nikdy neplánuje vzdať, o čom svedčí fakt, že krátke vlasy na fotke sú len medzičlánkom medzi farbením a dorábaním príčeskov.

Dominika Mirgová po schudnutí v plavkách. Je pekelne sexy ...

Zdroj: joj.sk|Foto: Instagram.com