Kórejské seriály sú zväčša známe jednou sezónou, ako sa k tomuto postaví nový svetový hit Squid Game?

Kórejský seriál Squid Game obletel svet pred niekoľkými týždňami a stal sa najsledovanejším v histórii. Od kedy sa objavil na Netflixe, nerozprávalo sa o ničom inom. Ľudia, ktorí neodolali a pozreli si ho, dobre vedia, ako seriál končí. Dočkáme sa teda druhej sezóny?

squid game

Hwang Donghyuk, tvorca a režisér megahitu Squid Game prezradil, že sa chystá napísať i druhú sezónu!

V noci 8. novembra režisér počas rozhovoru pre Associated Press na premietaní a Q&A kórejských drám v Los Angeles sľúbil, že druhá sezóna milovaného seriálu bude.

Režisér Hwang Donghyuk uviedol: „Cítil som toľkom nátlaku, dopytu a toľko lásky namierenej k možnej druhej sérii. Mám skoro pocit, že ani nemám na výber! Ale poviem, že skutočne bude aj druhá sezóna. Už teraz to mám v hlave. Momentálne som v procese plánovania. Myslím si však, že je priskoro povedať, kedy a ako sa to stane. Takže vám sľúbim toto: Kihoon sa vráti a niečo pre svet urobí.“

O možnosti druhej série celosvetovo obľúbeného seriálu sa už hovorilo, ale toto je prvýkrát, čo režisér oficiálne potvrdil, že druhú sériu ozaj spraví.

Medzitým si Squid Game získalo fanúšikov po celom svete hneď po premiére na Netflixe v septembri tohto roku. Udržalo si miesto v Top 10 najpozeranejších seriáloch Netflixu v mnohých krajinách, pričom ho sledovali milióny ľudí po celom svete. Seriál vyvolal senzáciu, v ktorej si mnohí fanúšikovia vyskúšali zahrať hry zo seriálu, ako napríklad Dalgona, hra s medovinkami. Dokonca vzniklo i niekoľko počítačových hier, ktoré sledujú príbeh hlavnej postavy.

A ak ste si Squid Game ešte nestihli pozrieť, stále máte čas!

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: allkpop | Foto: collider