Zdravie, krása a životný štýl! Aj to ponúka GymBeam, ktorý možno vyznačiť veľkým úspechom. Po jeho produktoch siahajú predovšetkým mladí ľudia, ktorí naň nedajú dopustiť. Ani ja nie som výnimkou. Čo všetko ponúka tento obľúbený e-shop?

Najčastejšie si zákazníci cez tento e-shop objednávajú rôzne výživové dopnky, ktoré prispievajú k celkovej životnej rovnováhe každého človeka. Ktoré patria medzi najviac používané a najpredávanejšie?

  1. Zinok 100 tab – GymBeam

Zinok je veľmi kľúčová minerálna látka, ktorá má pre naše zdravie skutočne blahodárne účinky. Podporuje celú oblasť imunitného a nervového systému a má výrazný vplyv aj na samotnú činnosť mozgových buniek. Okrem iného prispieva aj k rýchlejšiemu rastu vlasov a nechtov, čo je veľmi častým problémom predovšetkým u ženskej populácie.

Zinok 100 tab - GymBeam | GymBeam.sk

2. Vitamín C + zinok – GymBeam

Tieto zázračné kapsulky predstavujú spojenie dôležitých látok ako je zinok a vitamín C. Posilňujú imunitný systém človeka, ktorý ich užíva a v neposlednom rade sa podieľa aj na tvorbe kolagénu. Taktiež má priaznivé účinky aj na vplyv samotnej pokožky.

Vitamín C + zinok - GymBeam | GymBeam.sk

3. Vitamín D3 2000 IU – GymBeam

Mnoho ľudí je presvedčených o tom, že užívanie vitamínu C je úplne postačujúce. Opak je však pravdou. Vitamín D nemožno nahradiť žiadnym iným vitamínom. Táto čarovná vitamínová bomba sa podieľa na zdraví zubov, kože a kostí. Nie je žiadnym tajomstvom ak poviem, že D prijímame predovšetkým zo slnečných lúčov. Nie je to však postačujúce a práve z toho dôvodu sa odporúča užívať aj tieto výživové doplnky.

Vitamín D3 2000 IU - GymBeam | GymBeam.sk

4. Magnézium chelát – GymBeam

Magnézium tiež z veľkej časti spadá do základných zložiek a vitamínov, ktoré by naše telo malo pravidelne prijímať. K čomu vlastne prispieva samotné magnézium? Vo veľkej miere znižuje únavu a vyčerpanosť, ktorú človek pravidelne pociťuje.

Magnézium chelát - GymBeam | GymBeam.sk

Zdroj / Foto: gymbeam.sk