Španielsky herec Antonio Banderas, ktorého meno vám je isto známe, oslávil včera svoje 60. narodeniny! V pondelok prezradil svojim fanúšikom aj jedno nemilé prekvapenie. Slávny herec má pozitívny test na koronavírus!

https://www.instagram.com/p/CDj2OHJKah6/

Túto nepríjemnú správu oznámil prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Medzi nakazenými sa tak ocitol ďalší hollywoodsky herec. Podľa vlastných slov svoje okrúhle životné jubileum oslávi v domácej izolácii.

,,Všetkých vás zdravím. Chcel by som vám iba oznámiť, že dnes, 10. augusta, som nútený osláviť 60. narodeniny v karanténe, keďže som bol pozitívne testovaný na ochorenie COVID-19 spôsobené koronavírusom. Chcel by som však dodať, že sa cítim relatívne dobre, len som o trochu viac unavený ako zvyčajne. Som presvedčený, že sa po lekármi zvolenej liečbe a prekonaní infekčného procesu zotavím.“

Antonio na záver dodal, že čas strávený v karanténe aspoň využije na užitočné veci.

,,Využijem izoláciu na čítanie, písanie a odpočinok, budem naďalej plánovať, aký nový zmysel dám svojim čerstvo dosiahnutým šesťdesiatinám. Veľké objatie všetkým.“

Vyzerá to tak, že koronavírus ešte tak skoro neplánuje nechať ľudí si konečne vydýchnuť. Nákaza sa šíri naďalej. Každopádne, prajeme skoré uzdravenie a hlavne veľa síl!

https://www.instagram.com/p/CDtWLIGKsje/?utm_source=ig_embed

Zdroj: tvnoviny.sk & cas.sk | Foto: Instagram.com