Keď máte pocit, že všetky romantické filmy ste už videli, avšak… SPEČATENÉ BOZKOM sa stane Vašim favoritom! Stará láska nehrdzavie!

Ste veľkým fanúšikom romantických a zamilovaných filmov? Videli ste všetko, čo sa týka romantiky? Ak neviete po akom filme siahnuť, dovolila by som si Vám odporučiť môj obľúbený. Zaručujem Vám, že už len prostredie a zápletka samotného deja Vás chytí za srdce a od filmu nebudete vedieť ani na sekundu odtrhnúť oči.

Diskusia: Skylink zdražie. Porovnáme, čím sa dá nahradiť | Živé.sk

Detstvo nepochybne predstavuje najkrajšie obdobie nášho života. Noví priatelia, zážitky aj prvé lásky. To všetko patrí do tohto obdobia. Lásku v detstve zažili aj dvaja mladí ľudia v jednom krásne spracovanom romantickom filme. Populárna spevácka hviezda Bradley Suttons a vidiecke dievča Sarah Standorová. V období detstva sa vzali a sľúbili si lásku na celý život.

Príťažlivý záhradník zo Zúfalých manželiek: Ešte viac sexy a ide sa ženiť!  | Markíza Dajto
A Country Wedding

Osud to však zariadil inak. Bradleyho rodina sa musela bezodkladne presťahovať z čarovného vidieka do mesta. Sarah zostala na vidieku bez svojej lásky. Ako to však zariadil samotný život?

Zpečetěno polibkem - Filmový svět

Po rokoch Sarah napísala Bradleymu list, v ktorom mu píše, že jeho rodičovský dom na vidieku sa uberá zlým smerom. Slávna hviezda sa rozhodne navštíviť vidiek a dom predať. Nič nie je však také, aké sa na prvý pohľad zdá. Najskôr predaj domu, no nakoniec boj za svoj rodičovský dom. Hoci sa stal Bradley slávnym, po príchode na vidiek v ňom ožili spomienky na detstvo. Ani si neuvedomuje ako začína stará láska ožívať. Hoci si to nechce ani jeden z nich priznať, stará láska nehrdzavie.

Spečatené bozkom
Problémom je však to, že Bradley sa má čoskoro ženiť so slávnou modelkou a jeho spevácka kariéra sa dostáva na vrchol. Bude schopný obetovať svoj talent a uprednostniť lásku? Dajte filmu, v ktorom láska prekoná všetko šancu a dozviete sa viac.

Film VF Amour versus glamour (romantique) - YouTube | Hallmark movies,  Hallmark romantic movies, Country wedding

Zdroj: ČoJee.sk|Foto: pinterest.com

Čítajte ďalej

JOIN THE DISCUSSION