NIELEN NA VALENTÍNA SI TREBA DOKAZOVAŤ LÁSKU, O TOM VEDIA SVOJE AJ RAPER MAJSELF A JEHO MANŽELKA JÚLIA, KTORÍ SÚ SPOLU UŽ VYŠE 10 ROKOV.

Nová skladba ,,Závislý“ je však trocha iný valentínsky klip ako by sme čakali. Aj samotný vizuál mal na starosti jeden z najzaujímavejších fotografov intímnych snímok PETER „P.GRAPHY“ LAŠUT.

Poďme ale pekne poporiadku. Ako sa píše v oficiálnej tlačovej správe, táto skladba vznikla ešte popri jeho poslednom albume Rómeo a Júlia. Preto ani v tomto videoklipe nechýba jeho polovička. Medzi iným sa však Majself nechal počuť, že skladba Závislý sa bude nachádzať na jeho novom albume, ktorý uzrie svetlo sveta o niekoľko týždňov.

Samotná skladba sa nesie v poriadne pikantnom duchu. Réžiu si zobral na starosť Peter Lašut, ktorý už pred tým s Júliou spolupracoval v rámci fotografovania. Majself nový song predstavil presne 14. februára, teda na Valentína. Peter Lašut je však známi fotograf „šteklivých“ záberov, a preto sa ani nečudujeme, že vizuál dostal na starosť práve on. Za všetko hovorí aj jeho známi projekt HOTFOLK. Jeho spojenie šteklivých snímok a folklóru zožalo úspech u nás a aj v zahraničí.

Nádherná lokalita, ktorá dodáva intímnu atmosféru, je Stodola Pohanské, kde sa kedysi robievali eventy, no žiaľ v dôsledku pandémie zíva prázdnotou. Mix master tracku „ZÁVISLÝ“ riešil Fillipian a gitaru prednahral Tomi Popovič, celkovo samotný klip vznikol aj za podpory L.B.Servis.

K samotej skladbe sa vyjadril aj Majself:

Nielen skladba, ale aj samotný klip je podčiarknutím o čom vlastne ľudské vzťahy sú. Môžeme si dokazovať lásku aj materiálne, no nikdy to nebude dostačujúce, keď zo vzťahu vyprchá vášeň a iskra. Vzťah musí pulzovať ako ohnivá energia, ktorú musia obaja vo vzťahu stále rozdúchavať a nenechať vyhasnúť. Myslím, že v tomto klipe je dosť cítiť, že tá naša iskra je stále väčšia a väčšia, začo som nesmierne šťastný, že mám po boku takú ženu akou je moja Julka.

Zdroj: ČoJee!? / JANA TRELLOVÁ, PR / BRAND MANGER