Najväčšie celosvetové študentské e-športové podujatie, aké sa kedy na univerzitnej pôde konalo, prichádza na Slovensko. Red Bull Campus Clutch ponúka vysokoškolákom jedinečnú príležitosť zasúťažiť si v jednej z najrýchlejšie rastúcich a najviac diskutovaných hier súčasnosti nazývanej VALORANT. Ako sa stať najlepším študentským tímom na svete?

Prelomová súťaž vyzýva hráčov všetkých úrovní, aby sa spojili, ukázali svoje hráčske zručnosti a zasúťažili si na svetovej scéne. Tí najlepší si to namieria priamo do finále, ktoré sa uskutoční v Brazílii. Ak sa teda chcete zapísať ako do e-športovej, tak aj do univerzitnej histórie, neváhajte a registrujte sa ešte dnes.

VALORANT sa oplatí nielen hrať, ale aj sledovať

Hra VALORANT sa rýchlo stala jednou z najvzrušujúcejších hier na sledovanie. V roku 2020 prelomová FPS od Riot Games podľa Twitch prekonala „rekord počtu sledovaných hodín v jednej kategórii hier“ s 34 miliónmi hodín. VALORANT je teda zaručene zážitkom nielen pre hráčov, ale aj pre všetkých sledujúcich.

Red Bull Campus Clutch ponúka rovnaké podmienky pre všetky nastupujúce tímy VALORANT. Tímy z viac ako 50 krajín budú mať príležitosť rozvíjať a dokázať svoje schopnosti proti hráčom z celého sveta a na vlastnej koži zažiť, čo to znamená súťažiť ako profesionálny hráč.

Red Bull Campus Clutch
Zdroj: Jacobo Medrano / Red Bull Content Pool

Aké sú podmienky súťaže?

Zúčastniť sa môžu päťčlenné študentské tímy z celého sveta, pričom súťažiť sa bude v troch fázach, a to kvalifikácia, národné finále a svetové finále. Prvé kolo kvalifikácie sa spúšťa už 30. októbra a druhé kolo 6. novembra 2022. Ak sa považujete už teraz za jasných šampiónov, tak sa môžete rovno začať tešiť na predvianočný výlet na svetové finále, ktoré sa uskutoční 11. až 16. decembra.

Národní šampióni dostanú príležitosť zažiariť na svetovom finále Red Bull Campus Clutch World Final, ktoré sa koná v decembri v brazílskom São Paule. Víťazný tím bude reprezentovať svoju krajinu a tým zmení históriu nielen svojej univerzity, ale aj e-športu. Taktiež si môže odniesť aj finančnú odmenu vo výške 20-tisíc eur a exkluzívny VIP zážitok na podujatí VALORANT Champions Tour 2023. Takáto šanca sa vám naskytne len málokedy. Ak si myslíte, že na to máte, tak sa registrujte TU.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: TS Alexander Bunčák | Foto: Graeme Murray & Jacobo Medrano / Red Bull Content Pool