Každá žena si kladie veľký dôraz na výzor. Je to pochopiteľné, keďže nie nadarmo sa hovorí: „my ako ženy sa chceme vždy páčiť.” Je to skutočná realita. Make-up predstavuje neoddeliteľnú súčasť aj môjho života. Líčenie je už pár rokov mojou veľkou vášňou.

Existuje mnoho typov ženského líčenia, no základom je to, aby ste si zvolili ten vhodný typ pre seba. Mnoho žien sa obáva experimentov na líčení a to považujem za veľkú chybu. Myslím si, že ženy by sa mali aspoň z času na čas pohrať s farebnými tónmi svojej obľúbenej paletky. To je moje osobné presvedčenie, každá žena môže samozrejme zastávať iné.

Líčenie, ktoré prežije aj letné horúčavy! Zažiarte dokonalým make-upom na  letnej párty

Ja väčšinou siaham po prirodzených odtieňoch v krásnych hnedých tónoch. V mojej paletke očných tieňov by rozhodne nemali chýbať odtiene s čiastočkami trblietok a ligotania sa. Práve tie totiž vaše oči zvýraznia a pridajú im na zvodnosti.

Maybelline The Nudes paletka - Blogerky.cz

Za čerešničku na torte považujem výrazný červený rúž, ktorý dokáže vytvoriť na tvári každej ženy skutočný zázrak. Pomerne často sa stretávam s tvrdením: „mne červený rúž nepasuje a nehodí sa mi.” Toto je skutočná hlúposť, pretože pravda je taká, že červený rúž pristane bez najmenších pochýb každej žene.

Zažiarte v červenej! Šesť tipov ako aplikovať červený rúž - Dámskajazda

Zdroj: ČoJee.sk| Foto: bratislavaden.sk, blogerky.cz