Tí, ktorí už dlhšie čítajú moju tvorbu vedia, že milujem knihy a doma mám nemalú zbierku. Od rôznych beletrií, fantasy až po moje obľúbené romány, v ktorých láska predstavuje nezastupiteľné miesto. Keď poviem AFTER, každému napadne kniha, ktorá dosiahla na svete neskutočný úspech.

AFTER∥ Kniha VS Film - Camila & world of magic books

Nie nadarmo sa hovorí, že mnoho mladých ľudí zažije svoje veľké lásky práve v období štúdia na vysokej škole. S týmto tvrdením sa do veľkej miery stotožňujem, keďže som toho sama dôkazom. Ale dnes tu nie sme od toho, aby sme hovorili o mne. Kniha AFTER je prameňom môjho dnešného písania.

TESSA AND HARDIN - Play Jigsaw Puzzle for free at Puzzle Factory

Tessa je krásne, vychované a múdre dievča, ktoré má v živote jasný cieľ a ambície, ktoré si chce plniť. Všetko sa však zmení v deň, kedy nastúpi na vysokoškolský internát. Stretne mnoho študentov, ktorí sa jej ani zďaleka nepodobajú. Medzi nimi sa zjaví aj Hardin, ktorý predstavuje idol všetkých dievčat. Drzosť a arogantnosť mu naozaj nechýba, no jeho zvodnosť je viac než len očividná. Ako sa zachová Tessa, ktorá je očividným protikladom zvodcu Hardina? Je ochotná mu dať opäť druhú šancu po nezabudnuteľnom ponížení, ktoré jej vykonal?

GIFs of Tessa and Hardin From the Movie After | POPSUGAR Entertainment
Tessa and Hardin - Tessa & Hardin Photo (42932038) - Fanpop

Samotná After kniha sa stala čoraz viac žiadanou, čo viedlo k vydaniu ďalších pokračovaní. Po After bozku nasledovalo pokračovanie After sľub, v ktorom začína Tessa spoznávať Hardina, čoho sa aj sama desí. After tajomstvo predstavuje tretie vydanie pokračovania úspešného románu, ktoré nám prezradí tajomstvá zo zákutia rodiny hlavných postáv knihy. Celá sága sa zakončuje knihou After puto, v ktorej vypláva na povrch skutočná pravda. Pôjde naozaj o veľkú zápletku.

Kniha: 4x Anna Toddová KOMPLET (Anna Toddová) | bux.sk

Pred nedávnom som sa dozvedela jednu úžasnú novinku. Ku koncu bola vydaná posledná časť knižného spracovania After pred nami, čo ma veľmi potešilo. Práve toto pokračovanie nám odhalí pravdu o tom, že Tessa nebola takou, za akú sa vydávala. Ak máte pocit, že chcete odhaliť skutočnú pravdu, musíte urobiť len jedno. Zakúpte si knihu a prečítajte si skutočný príbeh lásky, ktorá nad všetkým zvíťazí.

Kniha: After 5: Pred nami (Anna Todd) | Martinus

Zdroj: cojee!?|Foto: martinus.sk, popsugar.co.uk