Obdobie skúšok sa pomaly blíži. Písanie rôznych esejí, článkov či úvah však nemusí byť vôbec také zastrašujúce, aké sa na prvý pohľad zdá. V súčasnosti existuje naozaj mnoho stránok, ktoré ponúkajú zákazníkom svoje služby v oblasti písania a vytvárania ukážkových prác. Hoci nemám vyštudovanú žurnalistiku, už nejaký čas sa venujem písaniu článkov. Či už máme na mysli aktuálne či autorské články vlastnej tvorby.

Write.sk - Zarábanie písaním je pre mnohých ľudí splnením sna, pretože sa  môžu živiť kreatívnou činnosťou, ktorá ich baví. Zistite, ako to môžete  robiť aj Vy!

Písanie esejí, slohov či rôznorodých úvah na akúkoľvek tému ma vždy napĺňalo. Či už v období môjho štúdia na základnej či strednej škole. Veľký potenciál v tejto činnosti vidím dodnes. Stretla som sa s ľuďmi, ktorí mi odporúčali, aby som sa začala tejto sfére venovať naplno. Dlho mi trvalo, kým som sa naozaj odhodlala, no raz to prísť skutočne muselo. Od novembra sa aktívne venujem aj písaniu cez známu internetovú stránku jaspravim.sk, na ktorej sa mi skutočne darí.

Ja spravím kvalitnú vektorizáciu loga za 8,00 € | JASPRAVÍM.sk

Nikdy by som si nebola pomyslela, že práve mňa chytí za srdce táto oblasť, avšak život dokáže niekedy skutočne prekvapiť. Za svoju vykonanú prácu som sa doposiaľ nestretla s človekom, ktorý by nebol spokojný. Svoju prácu sa vždy snažím vykonávať na viac ako len sto percent. Vždy mi ide v prvom rade o spokojnosť mojich zákazníkov. Dokážem sa dohodnúť na kompromise či spolupráci, ako aj na cenovom ohodnotení.

Co je to kompromis? - ČT edu - Česká televize

Eseje, slohy, úvahy či recenzie som najskôr písala svojim priateľom, no neskôr som sa rozhodla zaregistrovať sa na tejto stránke pod menom Anci98 ktorá mi priniesla nesmierny úspech. V období môjho písania na tejto stránke som mala možnosť písať seminárne práce, eseje, príhovory. Písala som dokonca aj recenziu na knihu, ktorá bola vydaná v roku 2020 a mne sa naskytla možnosť, aby som ju zviditeľnila. Vytvárala som aj pojmové mapy pre študentov na nimi stanovenú tému.

Čo je pojmová mapa, ako ju tvoriť a používať (kompletný návod)
University of Houston-Clear Lake | Teach teens writing skills pay off in  the real world

Ak by ste potrebovali napísať esej, pútavú recenziu či oficiálny životopis do práce, určite ma neváhajte kontaktovať. Veľmi rada Vám pomôžem s čím budete potrebovať. Mojím prvoradým cieľom je spokojnosť svojich zákazníkov.

SMS platby pre vaše služby | PlatbaMobilom.sk

Zdroj: ČoJee!?| Foto: blacklinesandbillables.com