Vysokoškolský život, zábavy a internáty! To sa mi spája s mestom Nitra, v ktorej už piaty rok študujem. Život študenta však vôbec nie je taký jednoduchý, ako si podaktorí ľudia myslia. Má to aj svoje ťažšie stránky, s ktorými treba počítať. Predstavte si situáciu, že študujete v meste, ktoré je skutočne vzdialené od Vášho rodného domova a nemáte kde bývať. V tejto nepríjemnej situácii som sa na malú chvíľu ocitla aj ja. V poslednej chvíli sa však na mňa usmialo šťastie.

Po smrti manželky premklo muža (59) zúfalstvo: Za vyhrážky môže dostať až  dva roky! – galéria | Topky.sk

Obvolávanie internátov, prosby o pomoc a dávka zúfalstva. Tak by som charakterizovala posledný augustový týždeň. Hoci spočiatku sa zdalo, že bolo všetko naplánované a dohodnuté, všetko sa v sekunde zmenilo. Ubytovanie, s ktorým sme počítali sa zo dňa na deň zrušilo a s priateľom sme zostali v skutočnom strachu. Hlavou sa nám v tej chvíli premávali rôzne myšlienky. Nevedeli sme, či máme študovať naďalej alebo si hľadať prácu.

Totálne zúfalstvo Francúzky: Súd ju vyhlásil za mŕtvu, tri roky sa snaží  dokázať opak | Nový Čas

Nezostávalo veľa času a tak sme sa rozhodli ešte z posledných síl hľadať cenovo dostupné ubytovanie. Nakoniec sme také aj našli. Hoci nie je najlacnejšie, no sme spokojní. Sympatickí mladí ľudia, ktorí nám budú robiť v útulnom bytíku spoločnosť sú skutočne milí a pripravení pomôcť v akejkoľvej situácii. Nikdy nestrácajte nádej. Vo chvíli, keď to budete najmenej čakať, sa aj na Vás môže usmiať šťastie.

Viete, čo vyvoláva u partnerov vo vzťahu najväčší stres?

Zdroj: ČoJee.sk| Foto: topky.sk