Karin Bezáková je mne osoba veľmi blízka. Je to moja sesternica, ktorá má síce len 14 rokov, no vzhľadom na svoj vek je to skutočne vyspelé, inteligentné a krásne dievča. Hoci máva občas podrezaný jazyk a „dospelácke” vyjadrovanie, je to dievča, ktoré rozhodne vie, čo v živote chce. Hoci je mladá, ženský svet jej vôbec nie je neznámy. Karin nám prezradila bez čoho by si život nevedela predstaviť. Nájdete sa v tom aj Vy? Súhlasíte s presvedčením našej Kaji?

Nie je k dispozícii žiadny popis.

Bez čoho si život nevieš predstaviť? Si dievča v prekvitajúcom veku a život máš celý pred sebou. Bez čoho si stratená?

„Fúha, tak toto je otázka za všetky drobné. Tak v prvom rade potrebujem k životu jedlo, keďže ho zbožňujem, hlavne to nezdravé. Život bez jedla, konkrétne bez sladkostí a všetkého kalorického si skutočne nedokážem predstaviť. Už pár rokov sa aktívne venujem aj líčeniu na sebe samej, čiže make-up zohráva taktiež dôležitú oblasť môjho života. Móda je moja vášeň, pre ktorú žijem!

Nie je k dispozícii žiadny popis.

„Považujem sa za veľký extrém, ktorý rád všetko skúša na sebe a obdivuje najnovšie módne trendy či vychytávky. Nákupné centrá, kamaráti, zábava a rôzne strelené výlety s partiou sú taktiež mojou prioritou a obľúbenou činnosťou. Môj život by určite nemal zmysel bez priateľov, bláznostiev a rôznych spontánnych nápadov. Dovolenky s mojimi najbližšími tiež patria na vrchnú priečku môjho života. Zbožňujem zábavu a života bez nej niet. Nuda a obyčajnosť to nie je život pre mňa. ”

Nie je k dispozícii žiadny popis.

Zdroj / Foto: ČoJee.sk