Debutový album Barbory Piešovej je na svete! Volá sa Som flegmatik, ale optimista.

Víťazka SuperStar 2020 Barbora Piešová počas predošlých mesiacov naozaj nezaháľala. Pracovala na svojom debutovom albume, ktorý má názov Som flegmatik, ale optimista. Nájdeme na ňom slovenské a jednu anglickú pieseň Game. Album vyšiel 30. októbra.

Speváčka svoj prvý singel z albumu odpremiérovala v relácii Teleráno 19. júna. K piesni Dážď uverejnila 6. septembra aj videoklip, ktorý sa nakrúcal v okolí Kraľovanského (Šútovského) jazera.

Druhá pieseň z albumu bola uverejnená 23. októbra (týždeň pred vydaním debutového albumu, pozn. redaktora). Videoklip k piesni Vesmír bol taktiež natáčaný v prírode. Vidieť v ňom môžete Rio de Klin, viadukt v Telgárte, Košice, Vodopády Studeného potoka, zrúcaniu Turnianskeho hradu, Zádielsku tiesňavu a borovicu nad obcou Bešeňová. V klipe nevystupuje len Barbora, ale aj jej sestra Lenka a fotografka Monika.

„Videoklip zaznamenáva cestu krásami Slovenska, ktoré nám odporučili ľudia prostredníctvom hlasovania na Bašinom instagrame,“ píše sa na youtubovom kanáli Barbory Piešovej.

Album vyšiel 30. októbra nad ránom. Nájdete tam pieseň s Mariánom Čekovským, ale aj s Mojou Rečou. Dokonca sa na albume nachádza aj duet s jej sestrou Lenkou a veľmi dobrým kamarátom zo SuperStar – Michalom Šafratom.

Zdroj: telerano.markiza.sk, tvnoviny.sk, YouTube.com|Foto: Instagram.com|Video: YouTube.com

Čítajte ďalej

JOIN THE DISCUSSION