Viete si predstaviť situáciu, v ktorej po prvýkrát uvidíte svoju polovičku tesne pred oltárom?

Na jednej strane je to čudné, no v súčasnosti sa môže udiať skutočne čokoľvek. Svoje ÁNO si povedala aj prvá dvojica, ktorá sa spoznala tesne pred oltárom. Najskôr trápna situácia, avšak nič nemusí byť také, aké sa na prvý pohľad zdá. Budú si títo mladí ľudia skutočne súdení?

Markíza sa vrátila s bizarnou šou Svadba na prvý pohľad. Sú účastníci len  zaplatení herci a dráma scény zinscenované? | REFRESHER.sk

Kráska Diana sa na svojho nastávajúceho veľmi tešila, čo jej bolo vidieť aj na tvári. Ženíchov pohľad ju však zmiatol a v istej sekunde aj znepokojil. Pohľad upretý do zeme a hanblivosť? Pohľady, ktoré ženích Michal prezentoval bolo len veľmi ťažké charakterizovať. V piatok odštartovala na televíznych obrazovkách druhá séria relácie Svadba na prvý pohľad, ktorá zožala skutočný úspech. Hoci Diana očakávala láskyplné privítanie a radosť v očiach svojho milého, nedočkala sa.

„Verím na skutočnú, pravú lásku a verím, že existuje. Chcem sa naozaj zaľúbiť, ale či to príde, nechám sa prekvapiť,“ prezradila kráska, ktorá sa na svojho vysnívaného veľmi tešila.

Kto z koho? Dve nevesty a jeden ženích! V šou Svadba na prvý pohľad bude  horúco - Z obrazovky i spoza nej - Koktail - Pravda.sk

Nevesta si aj napriek trapasu snažila zachovať chladnú hlavu, čo sa jej aj podarilo. Verí, že postupom času bude všetko oveľa lepšie a bude sa uberať len tým správnym smerom. Ako sama aj vyjadrila, láska sa stavia postupom času a práve preto je ochotná počkať a uvidí sa. Čo si myslíte? Zostane tento sympatický pár spolu do konca života?

Svadba na prvý pohľad: Nevesta potupená pred oltárom! | Nový Čas

Zdroj: cas.sk | Foto: slovakwoman.sk | Video: YouTube.com