Rodina a hudba je niečo, bez čoho si známy reper život nedokáže ani len predstaviť. Kali, ktorý vždy pôsobil vyrovnane, oddýchnuto a spokojne sa momentálne cíti vyčerpaný viac ako kedykoľvek predtým. Čo sa stalo, že je na pokraji svojich síl? Ako zvládne celú túto situáciu?

Mnoho ľudí o tom síce ani len netuší, no pravda je taká, že obľúbený Kali prechádza veľkou životnou zmenou. Už je to takmer mesiac, čo venuje všetok svoj čas svojej 2-ročnej dcérke Nelke. So svojou milovanou Alicou si vymenili úlohy. Čo to znamená? Reper Kali je na materskej dovolenke, zatiaľ čo jeho polovička chodí do práce. Šikovný otecko by si nebol nikdy pomyslel, že materské dovolenka a práca s dieťaťom môže byť únavnejšia ako všetky koncerty a vystúpenia, ktoré absolvoval.

Kali je poučený z vlastných chýb. Svoju dojímavú novinku venuje dcérke |  Rádio Expres

Nelka pôsobí ako pravá princezná a svojim nádherným pohľadom by si získala priazeň nie jedného človeka. To, čo sa však navonok prejavuje ako dokonalé a bezstarostné, nemusí byť ani zďaleka také jednoduché. O tom by nám už vedel bližšie porozprávať hrdý otecko Kali.

KALI zverejnil klip k emotívnej skladbe, ktorú venoval svojej dcére:  „Zmenilo ma moje malé bábo“ | Fun rádio

Ako vidí rodič svoje dieťa po tom, čo si vypýta polievku, dostane polievku, nechce polievku, chce žemličku, dostane žemličku, nechce žemličku… Chce vianočku suchú, dostane vianočku suchú, nechce vianočku suchú, chce vianočku s  masielkom, dostane vianočku s  masielkom, nechce vianočku s  masielkom, chce pomaranč, dostane pomaranč, ale z nejakého dôvodu nechce pomaranč, ale chce čokoládu, čokoládu však nedostane a spustí, a ja sa chcem zabiť,“ opisuje so smiechom, no aj s dávkou vyčerpania známy reper.

Kali zverejnil dojemnú fotku: Takto vyzerajú jeho najvzácnejšie chvíle |  Televízia Markíza

Vedeli ste…?

Zdroj: cas.sk|Foto: expres.sk