Určite mi všetci dáte za pravdu, keď poviem, že Teleráno si bez sympatickej moderátorky Kvetky Horváthovej neviem ani predstaviť. Na svoje posledné vysielanie však nikdy nezabudne. Počas rozhovoru v relácií sa jej stalo niečo, čo by nik nečakal. Splašený koň na ňu zaútočil. Čo presne sa stalo a prečo?

https://www.instagram.com/p/CF83ZlRMDh0/?utm_source=ig_web_copy_link

V teleráne sa včera objavil netradičný hosť. Kôň! Téma sa niesla v jazde na koňoch. V tom okamihu Kvetka ani len netušila, čo ju čaká a že o krátku chviľu bude ležať na zemi. Keď robila Kvetka rozhovor s exfarmárom Michalom Gajdoschekom, pri nich sa pásol kôň. V priebehu rozhovoru sa však stalo niečo nezvyčajné. Kôň sa splašil a zaútočil na Kvetku. Všetko vyzerá tak, že ide našťastie len o vyvrtnutý členok. Koniec dňa však Kvetka už brala celú situáciu s úsmevom.

https://www.instagram.com/p/CF9B4B7MQxm/?utm_source=ig_web_copy_link

„Želáme vám úspešný deň a hlavne bez zranení, dávajte si, prosím, pozor, ak máte za chrbtom živého koňa, on sa môže kedykoľvek splašiť a vy na to môžete doplatiť tak ako ja. Vyzeralo to, že mám vyvrtnutý členok, ale teraz normálne chodím. Okrem roztrhaných pančušiek je všetko v poriadku,“ rozlúčila sa s divákmi statočná blondínka.

Celý priebeh napadnutia sa však vyšetroval poriadne ako treba. Za všetkým je podľa najnovších informácií vozidlo, ktoré išlo okolo. Kvôli nemu sa kôň splašil a omylom zasiahol moderátorku.

Dráma v Teleráne: Na Kvetku Horváthovú sa zvalil kôň | Nový Čas

„Kôň sa vyplašil, lebo stál blízko cesty, a zrejme ho vyplašilo auto, ktoré sa približovalo odzadu. Na mieste zavládol chaos, lebo v tej rýchlosti nikto poriadne nevedel, čo sa stalo, lietali tam papiere aj technika. „V pondelkovom Teleráne došlo k malej fyzickej kolízii medzi koňom, ktorý sa počas vysielania vďaka externému podnetu splašil a nechtiac zasiahol moderátorku Kvetku Horváthovú, ktorá skončila na tráve s malou odreninou. Viac ako k fyzickej ujme došlo skôr k nečakanému prekvapeniu všetkých zúčastnených, vrátane štábu a zrejme aj samotného koníka. Všetci sú v poriadku,“ vysvetlila nakoniec televízia, ktorá všetko upriamila na správnu mieru.

https://www.instagram.com/p/CF84ChPMf1m/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: cas.sk|Foto: Instagram.com