Príchod júla sa aj tento rok niesol v znamení slnečných lúčov a tepla. Všetci netrpezlivo vyhľadávajú na internete ideálne miesto na dovolenku v blízkosti vody v týchto horúcich letných dňoch. Ja nad týmto však nikdy premýšľať nemusím. Moja voľba je každý rok rovnaká a jasná. ŠTÚROVO!

Aquapark Vadaš Thermál Resort Štúrovo | Sorger.sk

Keďže som milovníčkou leta a dovolenky pri vode,vždy som nesmierne šťastná, keď tuhú zimu vystrieda jar a horúce letné dni. Často sa stretávam s ľuďmi, ktorí sa nevedia rozhodnúť kam na Slovensku zavítať na dovolenku. Myslia si, že dovolenka pri mori je tou najlepšou voľbou.

Nevravím, že s nimi nesúhlasím, no zastávam názor, že široký výber bazénov a tobogánov, jedlá od výmyslu sveta, rôzne atrakcie, historické pamiatky a nádherný areál možno nájsť aj na území jedinečného Slovenska. Už od útleho detstva každoročne v lete zavítam do Štúrova, ktoré si myslím, že je skutočne veľmi známe.

Termálne kúpalisko Vadaš Thermal Štúrovo - Travelguide.sk
Bazilika Ostrihom, Štúrovo - Sakrálne pamiatky a pútnické miesta -  Travelguide.sk
Relaxačný komplex Vadaš Thermal Štúrovo | SDEŤMI.com
Kvetinka restaurant, Štúrovo - Restaurant reviews

Každý rok sa tam stretávam s niečím novým, pútavým a zaujímavým. Som presvedčená o tom, že rozhodnutie pre toto miesto nikdy žiaden človek neoľutoval. Preto, ak neviete kam na Slovensko, vyskúšajte túto altermatívu. Vrelo odporúčam a som presvedčená o tom, že nebudete ľutovať.

Kúpalisko Vadaš – Štúrovo | Mestá a pamiatky Slovenska

Zdroj: ČoJee!?| Foto: travelguide.sk