Ešte sa samotný odchod Zlatana Ibrahimoviča zo šatne Machestru United ani poriadne neutriasol a on si už dokázal získať srdia fanúšikov futbalu v celej Kalifornii. A to všekto hneď v prvom zápase, ktorý ani celý neodohral.

Zlatan je proste futbalová legenda a jedna z najväčších ikon tohto športu. V každom klube, kde hrával, za sebou nechal poriadnu stopu. Tak isto to je aj v Manchester United. Pre niekoho sklamanie, no pre niekoho nová šanca. Zlatan sa s ManUtd rozlúčil a rozhodol sa prijať ponuku LA Galaxy. Zlatan hneď v prvom svojom zápase ukázal, prečo sa ho všetci boja. Inštinkt chladnokrvného zakončovateľa mu zostala aj po príchode do Ameriky a všetkým pochybovačom ukázal, že nepatrí do starého železa. Jeho nový klub mu doprial premiéru až v druhom polčase, no Zlatan sa zavďačil aj tak. V 77. minúte strelil ukážkový gól, opäť ako z inej planéty. Tento gól vrátil LAG späť do hry a znamenal vyrovnanie na 3:3. To všetko ešte nestačilo a Zlatan v 91. minúte pridal aj svoj druhý gól a zapísal sa tak obrovským písmom pod výsledok tohoto zápasu. Pozrite si krásne góly v podaní majstra Zlatana Ibrahimoviča.

Zdroj: youtube.com, goal.com