Rodinný výlet sa v sekunde zmenil na ozajstný horor. Pohodový a ničím nerušený víkend sa v zlomku sekundy zmenil na boj o vlastný život. Na chate, v ktorej odpočívala rodina sa objavil nebezpečný medveď , ktorý takmer pripravil ženu o život.

Laurel-Rose von Hoffmanová je 66- ročná žena, ktorá sa rozhodla stráviť víkend na chate v horách. Jej oddych však narušilo niečo, čo by si v živote nebola ani pomyslela. Do jej chaty sa vlámal medveď a boj o holý život sa pomaly začínal. Žena opisuje celú situáciu priamo a doslovne. V sobotu skoro ráno ju zobudili čudné dunivé zvuky, ktoré sa ozývali z prízemia samotnej chaty. Žena si najskôr myslela, že prišiel jej syn, no po pohľade, ktorý sa jej nastolil sa nezmohla ani na slovo. Na prízemí uvidela obrovského medveďa a v tej chvíli sa jej zmocnila panika a smrteľný strach.

Hororový útok medveďa: Vlámal sa do chaty, v ktorej oddychovala rodina,  takmer zabil matku! | Topky.sk

Medveď okamžite ženu zaznamenal a rozbehol sa k nej. Napadol ju a spôsobil jej skutočne vážne zranenia, ktorým našťastie nepodľahla. Jej život visel na vlásku.

Pamätám si len, že mi mával veľkou labou pred tvárou. Potom som už len cítila, ako mi trhá telo,” opisovala ranená žena so slzami a strachom v očiach.

Hoci bola žena ťažko ranená, z posledných síl vstala, hodila na šelmu paplón, čím získala viac času na útek. Na hrozivé zvuky sa zobudili aj manžel a syn spomínanej ženy. Šelma sa ihneď dala na útek a rodina privolala žene záchranku, ktorá ju odviezla do nemocnice. Jej stav je veľmi vážny, no všetko nasvedčuje tomu, že žena prežije.

Zdroj a foto: topky.sk