Každý, kto má psa, vie, že je ťažké odfotiť domáceho miláčika, ktorý stojí na jednom mieste. Buď je fotografia rozmazaná, alebo sa na nej práve psík nepozerá do objektívu. Psy nevedia, že sa nemajú hýbať. Psie centrum Woof Pack nielenže dokáže zachytiť jedného nehybného psa, ale dokonca im nerobí žiaden problém vyfotiť desiatky psov naraz! Ako to robia?

Denné psie centrum Woof Pack sa nachádza v Miami na Floride. Prevádzkujú ho talentovaní tréneri Sandra a Jose. Obaja dosiahli závideniahodný výkon pri fotení psov, či už malých alebo veľkých.

srdce zo psov - psie centrum Woof Pack

Psie centrum Woof Pack ponúka dennú starostlivosť o psíkov v krásnom domácom prostredí. Okrem toho učí psy rôzne povely, napríklad „sadni“ alebo „ostaň“. Pri výcviku môžu byť prítomní aj majitelia psov, aby sa naučili, ako správne podávať povely svojim domácim miláčikom.

Kľúčom k disciplíne je tréning. Výcvik psa je nevyhnutný. Majitelia psov si veľmi dobre uvedomujú, že existuje veľa spôsobov, ako trénovať svoje psy. Na to, aby ste si zvolili ten správny typ tréningu, musíte poznať vášho psa, jeho osobnosť a vlastnosti.

Môj štvorročný pes, ktorý je kríženec labradora a vlčiaka, ovláda povely sadni, ľahni a dones. To všetko sa postupne naučil až neskôr, keď už bol veľký. Aj napriek tomu nemôžem povedať, že je dostatočne vycvičený. Občas robí to, čo má vyslovene zakázané, inokedy zas neposlúcha na jedno slovo. Nepodceňujte výcvik psov, učte ich odmalička, ako sa správať. A ktovie, možno sa vám podarí vyfotiť vášho psíka v dokonalej póze.

Dokázali by ste takto vyfotiť vašich psov?

hromadná fotografia psov
happy barkday
psia fotografia - psie centrum
psia oslava
psy sa fotia v parku
talentované psy - psie centrum
psy z Woof Packu - psie centrum

Zdroj & Foto: boredpanda.com