O nás

Web pre ľudí, ktorí tvoria budúcnosť, chcú zostať v obraze a nezmeškať to najzaujímavejšie!? Buď inovatívny, buď cool a nenechaj si ujsť, ČoJee!? práve IN.

Redakcia

Členov našej redakcie sa snažíme neustále motivovať a vytvárať im prostredie, v ktorom ich bude baviť pracovať. Robíme všetko preto, aby sa naše plány a vízie podarilo uskutočniť, aby sme našim čitateľom prinášali kvalitný a zábavný obsah. 

Chceme vytvoriť inovatívne miesto, na ktoré sa budú čitatelia a fanúšikovia opakovane vracať a bude každodennou súčasťou ich života. Pretože keď sa povie ČoJee!?, znamená to že vieš ČoJee!? COOL a IN…

Autorské práva

Spoločnosť ČoJee!? s.r.o. so sídlom Trenčianska 34, Bratislava – mestská časť Ružinov 821 09, IČO: 52 923 070, spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri vedenom Okresným súdom Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 144048/B, prevádzkuje online magazín www.cojee.sk. 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona“.

ČoJee!? s.r.o. ako oprávnený zástupca autorov článkov si v zmysle ustanovenia § 39 ods. 1 Autorského zákona vyhradzuje právo udeľovať súhlas na použitie článkov označeným © ČoJee!?.

Kontakt

Pre otázky, návrhy, námety alebo pripomienky nás kontaktujte:

Peter Német
+421 903 789 253
cojee@cojee.sk

Chceš písať – poď písať pre nás

Si fanúšikom filmov, hudby, módy, športu alebo akejkoľvek oblasti života!? Rád píšeš a vieš si predstaviť, že tvoje články budú v budúcnosti čítať mnohí ľudia!? Tak nám napíš, u nás je systém veľmi jednoduchý a zvládne ho naozaj každý. Priateľský prístup, neustále zlepšovanie a zvyšovanie návštevnosti sú zárukou, že aj ty sa pridáš k projektu, ktorý bude už onedlho patriť medzi popredné online magazíny na Slovensku.

Reklama

Reklamu riešime vždy indivuduálne podľa potrieb klienta. V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na cojee@cojee.sk 


Facebook


Instagram