Ste milovníkom dobrých filmov? Máte radi (čierny) humor? Ak spojíte tieto dva prvky, vznikne úžasný celovečerný film. Komédie sú určené na to, aby sa pri nich človek zasmial. Niekedy však dokážu poriadne sklamať divákov. Prinášame vám preto TOP 5 komédií, ktoré síce obsahujú vulgarizmy, ale aj napriek hrubým slovám si získali fanúšikov po celom svete!

Macík (Ted)

Plyšový medvedík je snom každého dieťaťa. To ale neznamená, že film Macík je určený práve pre nich. Americkú komédiu plnú vulgárnych slov, nelegálnych činností, sexuálnych poznámok a nevhodných vtipov obohacuje hovoriaci plyšák Ted, ktorý síce vyzerá nevinne a roztomilo, ale zdanie občas klame. Jeho najlepší kamarát a doživotný parťák je John Bennett v podaní Marka Wahlberga, ktorý si ako dieťa želal, aby jeho plyšový macko ožil. Sen sa stal skutočnosťou! Vo filme si zahrala aj sympatická herečka Mila Kunis, ktorá stvárnila postavu Lori Collins. Film má aj pokračovanie a patrí medzi najlepšie hodnotené komédie.

Vo štvorici po opici (The Hangover)

Trilógia, ktorú som schopná pozerať hoc aj každý deň! Príbeh štyroch kamarátov, ktorí sa vydali na cestu plnú dobrodružstva, aby oslávili rozlúčku so slobodou. To však ešte nevedeli, koľko nešťastia sa im prihodí. Všetko sa skomplikuje po tom, keď sa ráno zobudia s opicou a prázdnou hlavou. Ukradnuté policajné auto, cudzie bábätko, chýbajúci zub a stratený kamarát. Ani jeden z nich si nebude pamätať, čo sa stalo minulú noc. Humor, vulgarizmy a bizarné scény tu rozhodne nechýbajú.

Herecké obsadenie je veľmi pestré. Hlavné postavy si zahrali Bradley Cooper ako Phil, Zac Galifianakis ako Alan, Ed Helms ako Stu a v neposlednom rade Justin Bartha ako Doug. Okrem nich sa tu objavili aj iné hviezdy, medzi nimi napríklad profesionálny boxer Mike Tyson. Tento film sa stal tak populárnym, že vyšli aj ďalšie dve pokračovania, ktoré taktiež stoja za pozretie!

New Kids Turbo

Obľúbený film môjho brata vás zavedie do čias, kedy účes s názvom „mullet“ bol mimoriadne populárny medzi ľuďmi. Partičku kamarátov zastihne finančná kríza, následkom ktorej stratia robotu a niektorí aj strechu nad hlavou. Ocitnú sa bez peňazí. Ich zmýšľanie sa dostane do takého bodu, že sa nakoniec rozhodnú, že nebudú za nič platiť a všetko si budú brať zadarmo.

Po dopozeraní tejto holandskej komédie budete zastávať dvojaký názor. Budete patriť do tej skupiny ľudí, ktorá tento film zbožňuje alebo do skupiny, ktorá si myslí, že je to totálna blbosť? Nuž, nechajte sa prekvapiť. Garantujem vám však čierny humor a poriadnu dávku vulgarizmov.

Vlk z Wall Street (The Wolf of Wall Street)

Luxus, jachty, sex, nahé ženy, párty, kokaín a milión dolárov! To všetko nájdete v tejto čiernej komédii. Anglická nadávka na písmeno F tu bola vyslovená až 506-krát. Veru, je to viac než dosť! Dokonca v žiadnom inom filme nebolo viackrát povedané toto slovo. Ďalšou zaujímavosťou je to, že herci fúkali vitamín B namiesto kokaínu. Vedeli ste to?

Vo filme si zahrali slávne celebrity ako Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Matthew McConaughey či Jonah Hill. Veľká časť dialógov bola údajne improvizovaná a herci poznali len základné veci, ktoré v scéne museli byť. 

Deadpool

Tento vulgárny hrdina sa od ostatných superhrdinov dosť odlišuje. Deadpool zo skupiny slušných hrdinov vybavených superschopnosťami akosi vyčnieva, keďže je neodolateľne drzý, vulgárny a hlavne nechutne vtipný. Hlavnú rolu získal Ryan Reynolds, a to zaslúžene. Jeho šarm a temný zmysel pre humor zapadajú do tohto filmu ako puzzle.

Zdroj: ČoJee!? | Foto: pinterest.com