Čo sa stane, keď sa stretnú dve dobrodružné osoby, ktoré nadovšetko milujú cestovať po svete? Nuž, môže sa stať, že si kúpia starý školský autobus a premenia ho na nádherný domov. To je presný príklad manželov, Robbieho a Priscilly.

Manželský pár pracuje na diaľku, majú tzv. home office, čo im umožňuje vziať nohy na plecia a vydať sa kamkoľvek. Rozhodli sa preto presťahovať do takého domu, ktorý by so sebou mohli brať úplne všade. Niet preto divu, že ich Instagramový profil nesie názov Going Boundless, čo znamená bez obmedzenia.

Robbie a Priscilla si kúpili školský autobus z roku 1998 a premenili ho na malý dom na kolesách. Takýto život, samozrejme, nie je pre každého, no mnoho ľudí sa ním inšpiruje.

,,Milujeme cestovanie a objavovanie nových miest, a tak sme si postavili malý domček na kolesách, ktorý nám poskytuje vo všetkom slobodu a pomáha nám hľadať nové dobrodružstvá v našich životoch. Chodíme na rôzne výlety po USA, ale aj do Kanady. A čo je najdôležitejšie, bez obmedzenia!“

Títo dvaja cestovatelia si sami navrhli a postavili útulné bývanie z autobusu. Musíme povedať, že tento zrekonštruovaný dopravný prostriedok je vybavený všetkým, čo potrebujete na pohodlný každodenný život, vrátane kuchyne, spálne, sprchového kúta a samotnej práčky! Veď presvedčte sa sami!

Autobus na začiatku svojej premeny

Dom na kolesách po premene

A ako vyzerá interiér? Luxusne!

Zdroj: boredpanda.com | Foto: Instagram.com