Dnes sa píšu dva roky, kedy sa rozhodli Adela Banášová a Dano Dangl na istý čas skončiť v účinkovaní v zábavnej šou Milujem Slovensko. Mnoho televíznych fanúšikov si myslelo, že je to už navždy a že sa do tejto úžasnej šou nevrátia. Opak je však pravdou. Juraj Šoko Tabáček a Stanka Kašperová si svoju úlohu náhradníkov plnili naozaj svedomito a zodpovedne, ale pravých nikdy nenahradia.

Vrátila sa Adela a Dano s prosíkom do RTVS? | Nový Čas

Podľa najnovších informácií sa povráva, že Adela a Dano si svoj post v Milujem Slovensko opäť obsadia. Všetko sa vracia do starých a tradičných koľají.

„Po dohode s obidvomi moderátorskými dvojicami sa tvorcovia programu rozhodli v rámci novej sezóny pokračovať s kapitánskou zostavou – Adela Vinczeová a Dano Dangl. Diváci sa však môžu tešiť aj na účasť obľúbených kapitánov Stanku Kašperovú a Juraja Šoka Tabačeka. Tí by sa mali predstaviť v jednej z premiérových častí relácie Milujem Slovensko, ktorá sa na obrazovky RTVS vráti už 11. septembra,“ prezradila hovorkyňa RTVS Andrea Pivarčiová.

Šoko a Kašperová v Milujem Slovensko končia: Návrat Adely a Dana ...

 „Tak to vyšlo na základe vzájomnej dohody a tešíme sa na Stanku a Šoka ako našich špeciálnych hostí,“ prezradila Adela.

Milujem Slovensko sa považuje za najviac sledovanú televíznu reláciu na RTVS a s touto známou dvojicou jej sledovanosť ešte len bude naberať na intenzite. Mnoho divákov si kladie otázku, či sa Šoko a Stanka ešte niekedy vrátia k svojej pozícií v tejto šou. Toto všetko je vo hviezdach. Privedie táto zmena nepriateľský a závistlivý postoj medzi týmito dvoma úspešnými dvojicami? Dúfajme, že nie!

RTVS výrazne zamiešala kartami. Vďaka Milujem Slovensko bola ...

Zdroj: najky.sk|Foto: kultura.pravda.sk