Veľmi populárne a medzi mladými obľúbené zoskupenie, ktoré si hovorí Nerieš, si pre svojich fans na konci roka 2017 pripravili prekvapenie.

Dvojica Gabryell a Matej Straka majú za krátku dobu na našej scéne už čo to preskákané. Za dva roky dobyli srdia slovenských fanúšikov a určite sa neuspokojili s dosiahnutým výsledkom. Určite si všetci pamätáte prvý album od Nerieš s názvom Minimal. Hity ako Miname love, Milujeme tuto dobu alebo Všetky hovná sa dostali medzi najsledovanejšie, najpočúvanejšie skladby tejto dvojice. Od doby vydania albumu až po dnešok sme ich mohli sledovať nie len na spoločných skladbách, ale aj sólovo na rôznych hosťovačkách. Dokázali sa prepracovať na najvyššie priečky a spolupracovať s najzvučnejšími menami SK rap scény.

Tesne pred vianocami ich fans dostali darček v podobe zverejnenia Cover na ich nový album, ktorý bude niesť meno Animal. Aj keď spočiatku sa očakávalo EP, teraz je už známe, že pôjde o plnohodnotný album. Pošuškáva sa, že uzrie svetlo sveta vo februári a chalani prezradili, že dva klipy už majú natočené a na treťom sa pracuje. Jediné, čo očakávame je, že album predčí naše očakávania, kvalitou sa minimálne vyrovná predchádzajúcemu albumu a čísla sledovanosti im vystrelia do neuveriteľných výšok!

Zdroj: instagram.com