Pomerne často sa stretávame s tým, že muži nevedia kam sa ísť skrášliť. Úprava vlasov, strihanie, holenie a mnoho ďalšieho však nájdu pod jednou strechou. Barbershopy sú toho dôkazom. Ak neviete kam sa ísť skrášliť a nebáť sa, že výsledok nebude podľa Vašich predstáv, inšpirujte sa!

Dekorácie pre Barber | Obrazy, Tapety, Plagáty | 100% Profesionalita |  Posters.sk - Strana 2

Barber family

Tento Barbershop v Bratislave sa stal veľmi populárnym a aj navštevovaným. Muži tu majú nekonečno možností na výber, čo sa týka svojho vzhľadu. Od umytia vlasov, jednoduchého strihania, celkovej úpravy brady až po Luxury Combo, ktoré zahŕňa peeling tváre a úpravu obočia.

https://www.instagram.com/p/CEqsiEUp_Ui/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CEr3gH3JVM3/?utm_source=ig_web_copy_link

Empire barber

Empire barber v hlavnom meste vyniká pohodlím a príjemnou atmosférou. V tomto zariadení sa ľudia cítia presne ako doma. Toto luxusné pánske kaderníctvo si udržiava dobrú povesť a aj najvyššiu kvalitu bohatých služieb. Aké sú tu ceny? Naozaj priateľné a hlavne dostupné.

https://www.instagram.com/p/B2oCe7loeTo/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B2Oo4XIoM8H/?utm_source=ig_web_copy_link

Freedom barbers

Freedom barbers sa považuje za jednotku spomedzi všetkých prevádzok. Je to „alma mater” našich najlepších slovenských barberov. Kaderníctvo prešlo veľkou rekonštrukciou pre zabezpečenie úrovne vyššej kvality. Na mieste, kde teraz stojí, kedysi stálo rýdzo pánske holičstvo. Známy raper Rytmus či prezident Kiska už niekoľkokrát okúsili tento pánsky a luxusný podnik a s výsledkom boli veľmi spokojní. V zariadení nechýba ani luxusná pánska kozmetika. Pri čakaní na strihanie, si máš možnosť vypiť kávu, pozrieť televíziu, či dokonca zahrať si PS3. Priateľský mužský kolektív Vám rozhodne chýbať nebude. Mladí a šikovní kolektív sa postará o to, aby ste sa vždy do tohto holičstva vracali s úsmevom na tvári. Vyskúšajte a neoľutujete!

https://www.instagram.com/p/CCqqyrQDlQM/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CBxgIZLl9Yt/?utm_source=ig_web_copy_link

Hero Barber

Za týmto barbershopom stojí Tomáš Slamka, ktorý si jedného dňa povedal, že sa skúsi oholiť klasickou britvou. Britvu si však objednal zo zahraničia, keďže na Slovensku žiadnu poriadnu nenašiel. Tomáš sa stal naozaj posadnutý všetkým, čo sa týkalo holičstva a tak niet divu, že sa rozhodol otvoriť si svoj vlastný barbershop. Štýlový strih, holenie či úprava brady tu rozhodne nechýba. Okrem tohto máš však možnosť práve tu si vyskúšať a ovoniať aj luxusnú pánsku kozmetiku, čo sa len tak často nevidí.

https://www.instagram.com/p/CAZdUC4neOU/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B3eBV5-nmho/?utm_source=ig_web_copy_link

Gentlemans World

Toto holičstvo je veľmi populárnym, keďže bolo v Bratislave otvorené ako prvé a funguje už naozaj dlhý čas. V tomto pánskom kaderníctve nechýbajú ani príjemné rozhovory s barberom pri strihaní, či kopec zábavy. Nájdeš tu všetky holičské služby. Ak nevieš do koho rúk sa zveriť, nepochybne daj prednosť tomuto Barbersshopu a neoľutuješ!

https://www.instagram.com/p/CEV1Rc4n6j1/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CCrJiuNHi8P/?utm_source=ig_web_copy_link
Laky Royal

V zozname top barbershopov v Bratislave nemožno zabúdať ani na Laky Royal, ktorý je typický svojou luxusnosťou. Tak ako sa nachádza na Slovensku, svoje miesto zastáva aj v Česku. Bratislava, Praha a Ostrava sa môžu pochváliť skutočnosťou, že práve u nich možno nájsť toto luxusné pánske holičstvo, z ktorého vychádza každý muž spokojný so samotným výsledkom.

https://www.instagram.com/p/CAu7GYcJf6R/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B9gdF0UHGgV/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: mmgbarbers.sk, empirebarber.sk, barber-family.sk, startitup.sk, lakyroyal.cz|Foto: Instagram.com