Ján Strapec, všetkým známy ako Strapo, 3 roky po poslednom úspešnom albume Versus pripravil nový, a zároveň určite znova kvalitnejší album. Nesie názov Poschod13 a my sa máme rozhodne na čo tešiť. Prostredníctvom sociálnych sietí nás pravidelne informoval o aktuálnom dianí a termínoch, ktoré tento album sprevádzajú.

https://www.facebook.com/OfficialStrapo/posts/1836778673064181

Instagram a Facebook. Presne to sú tie miesta, kde sa sústreďovali fanúšikovia v poslednom čase. Strapo nás neprestal zásobovať aktualitami z jeho dielne a najnovšími informáciami o pripravovanom albume Poschod13. Slovenský lyrický mág takmer po 3 rokoch pripravil ďalší kvalitný album!? Nezabudol zverejniť samozrejme aj veľmi zaujímavý a musím povedať že jemu veľmi príznačný cover k albumu. To, aké skladby bude obsahovať, ešte presne neviem, zostáva to zahalené rúškom tajomstva. Tak isto ani nevieme, ktoré skladby sa dočkajú aj grafického spracovania. Zostáva nám dúfať, že ich bude čo najviac. Však je veľmi dobre známe, že Strapo si vie dať záležať na tom, čo vypustí medzi ľudí. Takže sa môžeme tešiť na hudbu pre naše hlavy a ne sk***eny dance 🙂

Tento „starý pes“ prezradil zopár mien, s ktorými na albume spolupracoval. Síce to nie sú v tomto prípade hudobné mená, my vieme, že o grafiku na album a samotný cover sa postaral Manova Lettering & Design a o foto Zdenko Hanout. O samotnú symboliku sa postaralo nešťastné číslo 13. Nie len že je uvedené v samotnom názve albumu, Strapo podľa toho prispôsobil termíny. Samotný predpredaj sa spúšťa 13. marca 2018 a album uzrie svetlo sveta presne o mesiac neskôr, 13. apríla 2018. Predpredaj samozrejme frčí cez RUKAHORE, kde si CD môžeš objednať za fanúšikovi príjemnú cenu 12 € a interpret pripája aj jednoduchý merch v podobe trička, mikiny a šiltovky a tzv. Deluxe boxu, ktorý vyzerá celkom luxusne, tak isto za priaznivé ceny. Tak neváhaj, podpor interpreta, ktorý sa nebojí povedať nahlas, čo si myslí a nevyhýba sa ani spoločenským témam. Album bude rozhodne kvalita!?

https://www.instagram.com/p/Bf_thLDHwf8/

 

 

Zdroj: facebook.com, instagram.com, youtube.com