Song s názvom Samé dobré veci, z ktorého vyžaruje pohoda, pripravil pre svojich fanúšikov český pesničkár Tomáš Klus a slovenský raper Suvereno. Obaja interpreti sú na podobnej myšlienkovej vlne. Majú príbuzný životný štýl a taktiež aj názor na veci, ktoré sa dejú okolo nás.

Veselá záhradná oslava, na ktorej je množstvo detí, poslúžila ako skvelé zázemie na natáčanie nového pozitívneho klipu, ktorý mal premiéru pred pár dňami.

„Svět je plný rozdílů, jimiž se necháváme rozdělovat. Hudba však spojuje jinakosti navzdory a je schopna posvítit do hloubky, k podstatě věcí, která je nám společná, ať už posloucháme rap, nebo folk. My se Suvem tuto hloubku spatřili v rodině, to jejím prostřednictvím nám došlo, že se štěstí nehledá, ale uvědomuje. A tohle je onoho poznání – manifest. Kéž se nám všem dějí Samé dobré věci,“ vysvetlil Tomáš Klus.

„S Tomem se známe léta a potkáváme se na společných akcích. Oba máme podobné vnímání života i rodinnou
konstelaci, každý máme tři děti, a proto u mě vznikla myšlenka udělat společný song o věcech, které nás spojují. Ten nápad vznikl už dříve a v posledních týdnech nadešel ideální čas, abychom ho realizovali. Všechno šlo hladce, tím pádem je pohoda cítit i ze samotného songu a klipu,”
dodal Suvereno.

Pod videoklipom sa ihneď nahrnuli pozitívne reakcie. Ľudia túto dvojicu nešetrili chválou.

„Skvělý moderní spirituální song, úžasné spojení Tomáše s Suverenem, textově bomba!” vyjadril svoje pocity jeden z obdivovateľov.

„Na túto spoluprácu som čakala celú večnosť (tak nejak som si bola istá, že to raz vznikne). Ale predčilo to všetky moje očakávania. Úžasná pieseň, plná skvelej energie,” písalo sa v ďalšom z mnohých komentárov.

Zdroj: evropa2.cz|Foto: Instagram.com|Video: YouTube.com