Láska nepozná hranice! Jasným dôkazom je toho zamilovaný pár z Monaka. Ich video si podmanilo milióny ľudí po celom svete. Niektorým naskakovala husia koža, iní sa zase neubránili slzám.

https://www.instagram.com/p/CA-xMtBA-Mg/

Eva Barilaro je mladá žena, ktorá bojuje so zákernou chorobou. Trpí alopéciou, ktorá spôsobuje nadmerné vypadávanie vlasov. Príčiny tejto choroby sú rôzne: dedičné, stres alebo dokonca nesprávne stravovanie. Našťastie tu mala vždy svojho priateľa Damiena, ktorý bol po jej boku deň čo deň aj v tých najťažších chvíľach.

https://www.instagram.com/p/CDSEL2gjDE1/

Vlasy sú pre ženu korunou krásy. Preto sa ani nečudujeme, že sa Eva trochu rozplakala, keď jej Damien musel znova oholiť hlavu. Ten jej ale prejavil lásku nádherným gestom, čo ju ešte viac priviedlo k slzám.

,,Po mesiacoch pestovania vlastných vlasov som musela opäť požiadať priateľa, aby mi oholil hlavu,“ napísala Eva, no ešte netušila, na čo sa chystá jej polovička.

V pozadí hrala pieseň od amerického speváka Bruna Marsa – Just The Way You Are. Starostlivo strihal svoju lásku až do momentu, keď sa stalo niečo neskutočne dojímavé! Toto video vás chytí za srdce!

Zdroj: precitaj.si | Foto: Instagram.com | Video: YouTube