Začiatok mája sa v živote známej moderátorky Anety Pariškovej niesol v znamení chemoterapie. Miroslav Polakovič, jej partner prehovoril o tom, ako ťažké časy spoločne zvládajú. Rakovina je naozaj zákerná choroba, s ktorou sa treba vyrovnať a bojovať! Tak je to aj v živote známej moderátorky.

„Zvláda to veľmi dobre, by som povedal, aj keď má tie svoje ťažké chvíľky, to je samozrejmé. Čakali sme, musím priznať, že to bude horšie, ale zatiaľ sa to dá, aj výsledky vyzerajú celkom také, na to, čo riešime, tak v norme.My sa podporujeme navzájom a chlapci sú veľmi zlatí, takisto pomáhajú. Samozrejme, že sú aj bitky, aj hádky, to patrí k tomu, to sú deti. Ale musím povedať, že s Nathankom sme štopkali ponožky, lebo sa chcel učiť šiť, povedal, že keď bude veľký, mame ušije kabelku.”

Miroslav Polakovič

Slová, o ktoré sa podelil partner moderátorky. V tomto prípade jasne vidieť, že rodina je to najvzácnejšie, čo v živote existuje. Podpora a opora od svojich najbližších je veľmi dôležitá a drží nás pri živote. Rodina je najväčšie bohatstvo na svete!

Aneta Parišková a Miroslav

Zdroj: topky.sk|Foto: joj.sk