Nie je žiadnym prekvapením, že aj známe slovenské tváre majú svojich domácich maznáčikov, ktorí im robia neskutočnú radosť. Dni strávené doma v spoločnosti domáceho milovaného zvieratka je neopísateľný pocit.

Martina Schindlerová a mačka Cica

Slovenská speváčka Martina Schindlerová má okrem psíka aj milovanú mačku Cicu, s ktorou má veľmi blízky vzťah. Cica je veľmi priateľská a raduje sa z každej pozornosti. Zbožňuje všeliaké hry a je veľmi hravá. Výcvik jej tiež nechýba. Reaguje na rôzne príkazy a je aj veľmi učenlivá. Tak ako pri každom zvieratku je veľa povinností, ani Cica nie je výnimkou. Avšak radosť, akú nám robí je neopísateľná.

Martina

Zuzana Kraváriková a zajac Chaplin

Mladá a talentovaná herečka zvieratá miluje a preto sa rozhodla zaobstarať si aj domáceho miláčika. Zajko Chaplin tvorí dôležitú súčasť jej života a život si bez neho nevie ani predstaviť. Maminu veľmi dlho musela presviedčať , aby zajka povolila, nakoniec sa jej to však podarilo. Chaplin prekypuje veľkou zvedavosťou a maznanie miluje najviac zo všetkého.

Zuzana

Kveta Horváthová a psík Fany

Najskôr zajačik a teraz psík. Keď sa zajačik pobral na druhý svet, prišiel na rad psík. Psík má úžasnú povahu a veľmi ľahko sa podujme na akýkoľvek výcvik či cvičenie. V auguste bude mať sedem mesiacov a rastie ako z vody. Pravidelné prechádzky a rôzne výlety Kvetka vôbec nezadedbáva a poskytuje mu všetko, čo potrebuje. Čo je veľkým prevapením je skutočnosť, že Fany veľmi rada cestuje autom a je vedená k veľkej poslušnosti aj čistote.

Kveta Horváthová

Zuzana Vačková a papagáj Bubi

Nie je žiadnym prekvapením, že Zuzana Vačková zbožňuje zvieratá a tak sa rozhodla dopriať takýto luxus aj svojim deťom. Papagáj Bubi im spríjemňuje rodinné chvíle a stal sa nevyhnutnou súčasťou jej rodiny. Papagáj dokáže rozprávať, smiať sa a pobaviť pri akejkoľvek príležitosti.

Zuzana Vačková

Zdroj: cas.sk|Foto: pinterest.com