Kelly Clarkson sa po celom svete preslávila ako prvá víťazka speváckej šou American Idol. Má všetko, po čom len mohla túžiť. Spevácku kariéru, rodinu a dve deti, ktoré má spolu s manželom Brandonom Blackstockom. V poslednej dobe jej to ale v manželstve škrípe a údajne to má na svedomí karanténa!

Médiá sú v týchto dňoch plné správ o tom, že slávna blondínka sa po siedmich rokoch manželstva rozvádza! Mysleli si, že karanténa ich vzťah ešte viac upevní. Opak je však pravdou.

,,Dúfali v to, že to ich vzťah zachráni. Opak je však pravdou. Kelly si uvedomila, že už viac s Brandonom nechce byť,“ uviedol blízky zdroj z ich okolia.

Karanténa, ktorú zaviedla väčšina štátov pre pandémiu nového koronavírusu, mala na romantické vzťahy rôzne účinky. Vo všeobecnosti je však vyššia rozvodovosť, no stúpol aj počet prípadov domáceho násilia.

Známa speváčka tak začiatkom júna podala na súde v Los Angeles žiadosť o rozvod. Tá obsahuje aj žiadosť o spoločnú starostlivosť o ich dve deti, dcéru River Rose a syna Remingtona Alexandra.

Kelly prezradila, že túžila po ďalšom dieťatku. Ale jej manžel to rázne odmietol, keďže okrem spoločných dvoch detí má ďalšie dve z predchádzajúceho manželstva, 14-ročného syna Setha a dospelú dcéru Savannah.

Hudobníčka už taktiež od apríla predáva aj svoj dom v Los Angeles, ktorý má veľmi exluzívny interiér. Cena domu je neuveriteľných 10 miliónov dolárov!

Zdroj: topky.sk | Foto: pravda.sk & tumblr.com