Základné info o clube:

multižánrový nočný klub, lounge bar

Adresa:

Olympionikov 2, City Aréna, Prievidza

Počet barov/barmanov:

bary 2, barmani 5 + 3 na smene

Počet akcií do mesiaca:

8 – 10, víkendy, sviatky

Špeciality v 333:

dokonalá symbióza celého tímu klubu, vynikajúci zvuk JBL, svetelný park, kvalitné koncerty a párty

 

Vítam pri našom rozhovore managera  Clubu 333 v Prievidzi. Začneme pekne od začiatku. Od kedy sa píše história clubu a od kedy sa tam konajú hip-hopové koncerty?

Tento priestor bol od 90. rokov vždy nočný tanečný club. Podľa toho aká bola doba sa menil interiér, zameranie a samozrejme aj majiteľ. My traja (majitelia) sme začali písať históriu Clubu 333 v roku 2013. Hip – hop komunita nás oslovila hneď na začiatku. Keď som mal 18 rokov, hip – hop na Slovensko prichádzal a ja s kolegom sme k nemu mali veľmi blízko. S Mojou Rečou sme vyrastali.

 

 

Povedz, aké mená slovenskej scény sa ti podarilo dotiahnuť do 333?

Moja Reč, Supa, Delik, Strapo, DMS, Separ, Ego, Kali, Čistychov, Mišo Biely, Momo, Zverina, Aless, Sima, Dorncappel, Zmetok DramA, Mega M, Adiss, Rapsodia.

 

Aká bola podľa teba najlepšia akcia?

Sme multižánrový club, takže robíme rôzne druhy akcií, eventov.  Ak sa však pýtaš na koncerty, tak každý má niečo do seba.  V PD a okolí je veľmi silná hip – hop komunita, tanečníci, grafity…  Príde vždy dosť ľudí a dokážu vytvoriť tú správnu koncertovú atmosféru.

 

A aká bola tá najhoršia?

O akciách nezvykneme hovoriť ako o zlých alebo najhorších. Povedzme, že nie všetky úplne naplnili naše očakávania. Príčiny sú rôzne. Správne načasovanie a nastavenie akcie je kľúčové.

 

Zvláštne maniere interpretov. Čo ti robilo najväčší problém pri vybavovaní? Stretol si sa s niečím, nad čím si len krútil hlavou?

So zvláštnymi maniermi som sa zatiaľ nestretol. Máme vytvorené dobré zázemie pre interpretov, takže je to vždy jeden veľký a dobrý žúr. S vybavovaním koncertov nie je extra veľký problém. Treba si to však dobre dopredu nachystať a vedieť, čo chceš. A pracovať na tom. Krútiť hlavou nad niekým, alebo nad niečim? Jasné, že sa to stáva, ale nerozčuľuje. Je to každého uhol pohľadu.

 

 

Vyber aspoň jednu výnimočnú situáciu, ktorá sa v clube stala v súvislosti s interpretmi.

Každá akcia, event v Clube 333 je výnimočná a deje sa práve tu a práve teraz. Neopakovateľná chvíľa. Intrpreti, rappery, tanečníci sa väčšinou pohybujú aj v clube medzi ľudmi, fotia sa, zdravia, skrátka je to jeden veľký žúr. A jasné, že sa sem tam stanú neplechy, nepredvídateľné okolnosti, ale tie si treba odžiť na párty a tam aj ostanú.

 

Ktorá bola tá najdrahšia akcia, čo sa v klube konala? Koľko to celé stálo?

Všetko je uhol nastavenia. Nejde o to, koľko akcia stojí, ale koľko dokáže v tom čase osloviť ľudí a akú má pre nich cenu. Či si teda dokáže na seba zarobiť.   🙂

 

Koho by si chcel v najbližšej dobe do 333 dotiahnuť?

Tento rok sa nám podaril vychytať Pil-C s jeho novým albumom. Jeho koncert u nás bude 02. 02. 2017. Taktiež sme oslovili a zabookovali Nerieš, na čo sa osobne teším. Veľké mená chcú veľké stage.

 

 

Ako vzniklo Interview v trojke? Plánujete v tom ešte pokračovať?

Interview v Trojke? Snažíme sa robiť veci tak, aby synergicky rástli. Aby sa marketingovo podporovali. To znamená, že jedna vec podporuje tú druhú a navzájom sa tlačia dopredu. Toto je jeden z produktov takejto marketingovej myšlienky. Club 333 zvyknú volať aj Trojka. Pokračovania interview v trojke určite budú. Všetky rozhovory sa dajú nájsť aj na našom YouTube kanály alebo na našom FB Club 333.

 

Koľko času ti zaberie starostlivosť o podnik? Stíhaš aj niečo iné okrem toho?

Práca v 333 mi zaberá najväčšiu časť môjho času. Je to v podstate 24/7 práca. Ale mám svoju slobodu v pohybe a časovaní si práce, čo ma nesmierne teší. Považujem to za jeden zo svojich osobných aj pracovných úspechov. Cez zimu chodím rád na splitboard a v lete bicyklujem MTB.