Úspešná slovenská speváčka Emma Drobná mení svoj výzor z minúty na minútu. Najskôr ako červenovláska, dnes krátkovlasá blondína. Žena plná emócií, sily, tajomnosti a ženskosti. Získala si mnoho televíznych fanúšikov a dnes sa venuje tvorbe vlastných piesní.

Emma prekvapila: Toto je už minulosť, teraz vyzerá ako mladšia ...

Výzorom pripomína juhoafrickú svetoznámu filmovú hviezdu Charlize Theron. Dve známe ženy vzbudzujú rešpekt, avšak charizma im nechýba. Obe sa na seba veľmi podobajú, čo je až neuveriteľné. Emma okúzlila na prehliadke Fera Mikloška, kde predviedla čierny komplet s krátkym strihom vlasov. Samotným účesom veľmi pripomínala Charlize Theron, ktorá s týmto vzhľadom zahviezdila vo filme Los Angeles. Sukne s vysokým pásom, crop top a ukázanie sexi bruška. Týmto možno opísať obe populárne ženy, ktorých podoba je naozaj neuveriteľná.

Emma Drobná, Charlize Theron

Nielen toto je však podobnosť, ktorá spája tieto ženy. Obe si prešli obdobím, v ktorom uprednostňovali dlhšie vlasy. Nepodobajú sa len štýlom vlasov, ale aj samotnom výškou. Emma Drobná meria 175 cm a Charlize 177 cm, čo je naozaj minimálny rozdiel. Biela a čierna farba, zastáva v ich šatníkoch veľmi dôležité miesto.

Emma Drobná, Charlize Theron

Od SuperStar ubehlo už 5 rokov a výzor známej slovenskej speváčky sa mení neustále.

Emma Drobná - jej účesy počas rokov

Zdroj: diva.sk|Foto: markiza.sk