Existuje život po smrti?” Známa otázka, s ktorou sa stretávam pomerne často. Mnoho ľudí si nedokáže odpovedať na túto jednoduchú otázku. Niektorí si myslia, že po smrti sa dostanú na krajšie miesto, iní zastávajú presvedčenie, že po živote nie je absolútne nič. Ťažko posúdiť, ktorá skupina ľudí hovorí pravdu.

Smrť je najnepreskúmanejším momentom života. Čo sa deje pri úmrtí, kam  mizne vedomie a dá sa nevyhnutnému koncu vyhnúť? | REFRESHER.sk

Zo svojho subjektívneho hľadiska som presvedčená o tom, že život po smrti určite existuje. Už od malička som pozorovala hviezdy, o ktorých som si myslela, že sú to tí, ktorí už nie sú medzi nami. Odpoveď na jednoduchú otázku možno nájsť v knihe, ktorú som mala možnosť čítať. Práve ona mi ukázala, že života po smrti sa báť skutočne netreba.

Zo vzdialenej hviezdy prišli na Zem zvláštne signály. Stojí za nimi  mimozemský život? | REFRESHER.sk

SKUTOČNÉ NEBO! Kniha, ktorá ma fascinovala už samotným názvom, ktorý vo mne prebudil nesmiernu zvedavosť. Kniha rozpráva príbehy o tých, ktorí vstúpili do života po smrti. „Čo sa stane, keď zomrieme? Uvidíme ešte svojich blízkych? Existuje život po telesnej smrti? Existuje nebo?” Prečítajte si túto knihu a dozviete sa odpoveď. Nezabúdajte na to, že duchovná komunikácia nikdy nie je na smiech. Je motivačnou silou, ktorá nás poháňa vpred.

Kniha: Skutočné nebo (Theresa Cheung) | Martinus

Zdroj: Čojee!?|Foto: martinus.sk