V súčasnosti si život bez mobilných telefónov nevieme ani predstaviť. Hovor, správa či fotenie? Mobil ponúka mnoho zaujímavých funkcií, ktoré sa pre ľudí stávajú nevyhnutné. Vieme si predstaviť život bez mobilu?

Ako vybrať mobilný telefón + Test najlepších mobilov 2020 - Axdata

Mnoho ľudí zastáva názor, že mobilné telefóny negatívnym spôsobom vplývajú na deti a mládež. V istom smere s nimi súhlasím. Žiaci v školách zanedbávajú učenie, nedávajú pozor na ceste, pretože neustále nosia slúchadlá v ušiach, stávajú sa arogantnejšími a nevedia si udržať sebaúctu.

Pozri, ako vyzerajú smartfóny budúcnosti: Najväčsie značky predstavili  šialené koncepty i skvelé zariadenia | Hashtag.sk

Na druhej strane sa technológie stávajú základným prameňom úspešného života človeka. Povedzme si úprimne! Človek, ktorý neovláda základné funkcie pri práci s počítačom alebo mobilom, sa v súčasnosti uplatní v zamestnaní len veľmi ťažko.

Aká je budúcnosť mobilného bankovníctva? | TOUCHIT

Účel mobilu si uvedomujeme predovšetkým v súčasnej situácii vo svete. Keby niet mobilného telefónu, nemali by sme ani najmenšiu nádej na kontaktovanie sa s našimi blízkymi. V súčasnosti si uvedomujem, že bez mobilného telefónu by som bola vo svete stratená. Hoci je momentálna situácia nie príliš farebná, treba si vážiť aj to málo, čo máme.

Telefonovanie je naďalej vysoko populárne, tvrdí regulačný úrad

Zdroj: Čojee!?|Foto: axdata.sk