Má obrovský talent, pokora z neho srší a diváci ho milujú! Mladý spevák Giovanni Ricci ešte stále bojuje o titul Česko Slovenskej SuperStar. Jeho cesta v speváckej šou bola dlhá a náročná, ale rozhodne stála za to! Dostal sa až do TOP 5 a tým si vybojoval miesto medzi najlepších spevákov tohtoročnej SuperStar!

Ako dobre vieme, jeho korene siahajú až do ďalekej Ázie a taktiež aj do Talianska. Giovanni sa rozhodol, že sa postaví pravde tvárou v tvár! Prezradil niečo, čo možno viacerí z nás ani netušili. O čo ide?

Nepozná svojho biologického otca!

Usmievavého mladíka podporuje jeho milujúca rodina a dlhoročná priateľka, Martina Koniariková, ktorá sa do SuperStar prihlásila spolu s ním a dostala sa až do TOP 18ky.

Giovanniho vychovával jeho nevlastný otec, toho biologického nikdy nestretol! Jeho mama je Talianka, ktorá svoju lásku spoznala v Ríme a spolu s ním sa presťahovala do jeho rodnej krajiny, na Slovensko. Jeho biologickým otcom je totiž Juhokórejčan.

,,Nikdy som nestretol svojho biologického otca a nemám k nemu žiadne city. Mamina sa vydala za Slováka a presťahovali sme sa do Nitry. Žijeme tu od roku 2008,“ povedal Giovanni narovinu.

Pravý otec!

Svojho nevlastného otca Pavla považuje za toho pravého, pretože bol to práve on, ktorý ho vychovával po celý ten čas a bol mu neustále oporou.

,,Považujem ho za svojho pravého otca, lebo nič iné ani nepoznám. Nikdy mi pri ňom nič nechýbalo. Mám ešte dvoch mladších súrodencov, Štefana a Evičku. Žijeme spolu ako funkčná, šťastná a spokojná rodina.“

Giovanni síce nemal nikdy po boku svojho biologického otca, ale má rodinu, ktorá ho nadovšetko miluje, a priateľku Martinu, ktorá ho vo všetkom podporuje. Je spokojný a nič mu nechýba.

Sympatický mladý spevák ešte stále bojuje o víťazstvo v speváckej šou SuperStar. Už zajtra večer sa rozhodne, kto si zaslúži prvé miesto a spolu s ním aj výhru v hodnote 75 000 eur. Giovannimu držíme palce a prajeme veľa šťastia! 🙂

Zdroj: cas.sk | Foto: superstar.markiza.sk