Úspešná česká modelka Daniela Peštová sa rozhodla podeliť sa so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach o fotografiu, z ktorej spadla sánka nejednému človeku. So svojim manželom má spoločného asi viac, než si myslí. Paľo Habera začínal svoju spevácku kariéru s typickými dlhými a hustými vlasmi. V tomto bode možno nájsť veľkú súvislosť aj s jeho manželkou. Daniela sa rozhodla zverejniť svoju fotografiu z maturitného tabla. Má podobnú hrivu ako kedysi známy Paľo Habera.

Daniela Peštová Paľo Habera 2

„Nesmejte sa! Moja fotka z maturitného tabla z minulého storočia. Zdá sa mi to ako večnosť. Všetkým maturantom želám veľa šťastia a pevné nervy, a rodičom tiež. Držím palce,“ napísala k fotke známa česká herečka.

https://www.instagram.com/p/CAsRo8XlWt4/?utm_source=ig_web_copy_link

„Boli ste krásna,“ komentuje jeden z fanúšikov úspešnej modelky.

Hoci táto fotka vznikla už veľmi dávno, už vtedy sa dalo predpokladať, že mladá Daniela zaujme svoje miesto vo svete modelingu. Jej pohľad pôsobí anjelským dojmom a tajomným úsmevom do dnešných čias. Dobrý výzor nestačí! Jej srdce, ktoré je veľmi dobrotivé a láskavé jej tiež pridáva na sláve. Zapájanie sa do rôznych kampaní zameraných na podporu mentálneho stavu žien sa úzko spája s touto krásnou mladou dámou. Nemožno sa ani čudovať, že do tejto krásky sa zahľadel aj úspešný spevák Paľo Habera.

Daniela Peštová Paľo Habera 1

Zdroj: noviny.sk|Foto: ISIFA.com