53- ročný taliansky podnikateľ, influencer a DJ Gianluca Vacchi si zaobstaral pre svoju rodinu, ktorá sa onedlho rozrastie, nové bývanie. Za sumu, o ktorej sa mnohým ani len nesníva (24,5 miliónov amerických dolárov, pozn. redaktora), pred niekoľkými dňami kúpil dom na Miami Beach. V prepočte je to takmer 21 miliónov eur.

Rezidencia, ktorú má už vo vlastníctve Vacchi, je naozaj veľkolepá! Jej rozloha je takmer 2000 metrov štvorcových. Trojpodlažné sídlo 7 spální a totožný počet kúpeľní. Ďalej táto rezidencia disponuje výťahom, vinnou pivnicou, strešnou terasou, bazénom, ale aj garážou pre štyri autá.

Predajca uviedol, že talianskeho podnikateľa a jeho polovičku Sharon Fonsecu oslovila lokalita aj architektúra domu. Na webe Miami Harald sa píše, že predchádzajúci majiteľ rezidenciu pred 8 rokmi (2012) kúpil za 5,6 milión dolárov. Potom si najal architekta a interiérového dizajnéra, ktorí pretvorili dom za 21 miliónov dolárov.

Gianluca Vacchi, ktorý má na Instagrame už takmer 17 miliónov followerov, kúpil rezidenciu krátko predtým, než mu jeho 25-ročná partnerka porodí dcérku.

https://www.instagram.com/p/CDMODRRKbpT/

Tu si môžete pozrieť fotky spomínaného sídla.Zdroj: super.cz, miamiherald.com|Titulná foto: Instagram.com