Keď neznie ako rádiový pop.

Neberte to zle. Nikdy som nebol fanúšikom One Direction, i keď sa stavím, že po celom svete majú mnoho, mnoho fanúšikov. Päťčlenná skupina, ktorá sa väčšinou zamerala na to, aby urobili čo najväčší „hit“, urobila jednoducho dieru do sveta (aj do sŕdc fanúšičiek, asi).

Je však jasné, že po čase chcete robiť niečo svoje, niečo kde sa môžete prejaviť a hlavne robiť štýl, ktorý je vám blízky. Bol to najskôr Zayn Malik, ktorý opustil skupinu, ďalej  Harry Styles  ktorý podpísal nahrávaciu zmluvu, takisto ako Liam Payne s Capitol Records.  Je očividné, že každý sa už snaží myslieť na svoju vlastnú tvorbu: Malik začal robiť R&B, Nial Horan sa zatiaľ zameral na folk/akustiku, Louis Tomlinson spolupracoval na tanečnom songu kde sa podujal na produkcii DJ Stevie Aoki a v neposlednom rade tu je Styles, ktorý dnes vydal svoju prvú sólo skladbu.

Po vypočutí Sign of  the Times, by som nepovedal, že má niečo spoločné s One Direction. Fakt, že nie. Pripomína to skôr 80-90 roky, trošku znie ako Bowie, ale vôbec nie ako One Direction. Síce by som šiel proti sebe, keby som povedal, že sa mi niečo od One Direction páčilo, no keď ich človek počuje každého osobitne, zdá sa mi to lepšie, ako keď boli spolu. Čo hovoríte vy?

 

tu sú počiny ostatných:

novinka od Zayna:

Horanova gitarovka:

party song Tomlinsona:

 

 

zdroj: pinterest.com, YouTube.com