Šorty lúbi #DENS !! Najnovšia skladba rozhlasového moderátora z najznámejšieho rádia na Slovensku Europa 2 ťa chytí a nenechá chladným. Ešte leto ani nezačalo a tento chlapík nám prináša tanečný hit v spolupráci so skvelou speváčkou VeronikaS. 

Zdroj: Šorty

Po úspešnej skladbe a zároveň minuloročného najväčšieho letného hitu #HEYGIRL a balade s názvom ALL I CAN SEE sa Šorty opäť ponára do umeleckých vôd a prináša nový tanečný hit s názvom #DENS. V novej skladbe mu sekunduje VeronikaS a hudobnú produkciu dodal dvorný Hoodini. Šortyho sme už raz vyspovedali podrobne na začiatku roka (tento článok), avšak pri tejto príležitosti sme sa ho opýtali na jeho najbližšie plány. Po otázke nám najprv vtipne odpovedal, že končí s hudbou! Keďže sa nám nechcelo veriť, prešli sme na vážne odpovede.

„O dva týždne odlietam do Thajska, kde sa okrem oddychu budem venovať aj natáčaniu videa k ďalšiemu a novému letnému songu. Okrem iného je #DENS tretí singel z pripravovaného jedinečného EP s názvom Million Voices, ktoré vyjde na jeseň tohto roku. Okrem mojich skladieb bude EP obsahovať aj imitované featuringy, takže sa určite máte na čo tešiť.“

Aká bola ale spolupráca s VeronikaS a ako dlho vznikal tento song?

„Skladba vznikala asi dva mesiace. S Veronikou sa spolupracuje výborne. Je to profík a má bohaté skúsenosti v štúdiu, celej skladbe dodala svieži feeling. Som veľmi rád, že aj k tejto skladbe onedlho pribudne klip.“

Takže všetko je v poriadku, Šorty opäť nesklamal a predstavil nám sviežu a tanečnú skladbu. Ostáva nám veriť a zároveň čakať, že ďalšie pecky, ktoré pripraví budú minimálne na takejto úrovni a budú nás baviť veľmi dlhú dobu! Nový letný hit a samozrejme debutové EP – toto všetko nám Šorty ešte tento rok prinesie!

https://www.youtube.com/watch?v=CudKSLt3CmA&feature=youtu.be