Hľadáte funkčného a zároveň štýlového draka, s ktorým by ste si spolu s vašimi deťmi užili mnoho zábavy? Chcete mať najkrajšieho a najvyššie lietajúceho draka, ktorého vám budú široko-ďaleko závidieť? Ak ste na obe otázky odpovedali áno, tak už ďalej nehľadajte. Práve ste ho našli!

Drak Delta Kite vás dostane nielen svojou kvalitou, keďže je vyrobený z vysoko kvalitnej nylonovej textílie, vďaka ktorej vydrží dlhšie ako iba jednu sezónu, ale aj krásnou dúhovou farbou, vďaka ktorej budete neprehliadnuteľní. Rukoväť je navitá lankom pripomínajúcim rybársky drôt, ktorý robí draka vo výškach nepriestrelným, a to aj vtedy, ak by narazil na dementorov ;-).

Súčasťou balenia je i takéto nylónové lanko s dĺžkou 300 m:

Ak sa vám vyobrazená rukoväť zdá nepraktická, môžete ju pokojne vymeniť napríklad za takúto s cenou okolo 7 dolárov:

Máte v lete naplánovanú dovolenku k moru? Pokojne vám môže robiť spoločnosť aj drak Delta Kite, je totiž obľúbenou plážovou aktivitou. Zabudnite na zložité návody bez obrázkov, v japončine a s milión drobných komponentov. Draka Delta Kite dáte dohromady jednou rukou a budete sa zabávať donekonečna, presnejšie až dovtedy, pokým vás tma nerozdelí :-).

A čo deti? Budete sa musieť obrniť trpezlivosťou, pretože drak Delta Kite vyzerá na oblohe ako umelecké dielko, ktorého sa deti nebudú vedieť vzdať. Stačí, ak ho zbalíte do ruksaku a jarné dobrodružstvo môže začať. Všetko je vo vašich rukách, a to doslova!  Zakúpite ho cez internetový obchod Amazon s cenou okolo 10 dolárov. 

 

Zdroj: amazon.com