Nie je žiadnym prekvapením, že pred vyše mesiacom sa milovaná manželka legendárneho Johna Travoltu pobrala na večnosť medzi anjelov. Vo veku 57 rokov opustila tento svet. Vzala si ju zákerná choroba, s ktorou bojovala skoro 2 roky.

V roku 1991 sa vzali a mali spolu tri milované deti. 20-ročnú Ellu, 9-ročného Benjamina a Jetta, ktorý zomrel vo veku 16 rokov v roku 2009. Bola to naozaj veľká tragédia.

https://www.instagram.com/p/B8j-IvknQ2-/?utm_source=ig_web_copy_link

„S ťažkým srdcom vás informujem, že moja krásna manželka Kelly prehrala svoj dvojročný boj s rakovinou prsníka. Bojovala s láskou a podporou mnohých ľudí. Moja rodina a ja budeme navždy vďační lekárom a zdravotným sestrám v MD Anderson Cancer Center, všetkým zdravotníckym centrám, ktoré pomohli,”  napísal na sociálnej sieti John.

https://www.instagram.com/p/CELNqn8JgEU/?utm_source=ig_web_copy_link

„Sme vďační aj priateľom a milovaným ľuďom, ktorí boli po jej boku. Kellyna láska a život nikdy nebude zabudnutá. Budem potrebovať nejaký čas, aby som tu bol pre svoje deti, ktoré stratili matku, takže mi vopred prepáčte, keď sa nebudem ozývať, ale prosím, vedzte, že budem cítiť vašu lásku a podporu počas týždňov aj mesiacov uzdravovania. S láskou, JT.”

https://www.instagram.com/p/CCkgCG5ptxE/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CABJsS9nqgp/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: babskeveci.sk|Foto: Instagram.com