Nie je žiadnym prekvapením, že začiatkom augusta vstúpila do manželského zväzku úžasná a talentovaná speváčka Veronika Strapková. Samozrejme, že na svadbe nesmeli chýbať ani známe osobnosti, ktoré nevesta osobne pozvala.

https://www.instagram.com/p/CEJcP8wnA05/?utm_source=ig_web_copy_link

Nechýbala ani krásna a sympatická Mária Bartalos s manželom Adriánom. Mária sa predviedla v krásnej červenej róbe, to však nebolo to jediné, čo stálo za to.

https://www.instagram.com/p/CESE_CoJpJV/?utm_source=ig_web_copy_link

Svadby sú úžasné udalosti, na ktorých sa ženy snažia vyzerať čo najlepšie. Nechýbajú rôzne krásne kúsky, líčenie a ani bohaté účesy. Mary v tomto prípade stavila na jednoduchosť, ktorá sa jej naozaj vyplatila. Na svadbe Veroniky všade rozdávala veselé a úprimné úsmevy, ktorými spríjemňovala chod celej svadby.

,,Svadba je krásna oslava lásky. A toto bol deň, ktorý si budem pamätať, akoby to bolo včera, vďaka tomu, aký bol nádherný, silný, plný emócií, radosti, sĺz, smiechu…. ,,Moja najobľúbenejšia love story pokračuje. Hlavní hrdinovia sa vzali a ja mám z toho aj dnes husiu kožu. Viem, že budú šťastní, až kým nepomrú, ako sa v rozprávkach vraví, lebo ich láska preskákala, alebo aj preletela hory doly a je stále silnejšia. A to je ono,” povedala šťastná mamička Mary.

https://www.instagram.com/p/CEUPicjnglb/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: slovakwoman.sk|Foto: Instagram.com