Zvolenský ples v tomto roku privíta 15. februára vo Valentínskom duchu svojich hostí už šiesty krát. Plesový večer otvorí skutočná hudobná lahôdka.

Postarajú sa o ňu dve české muzikantské legendy. Zdeněk Barták a Felix Slováček. Prvý z nich skomponoval špeciálne pre tento večer Valentínsku pieseň, ku ktorej napísala text Slovenka Monika Kozelová a zaspieva ju Kristína Vrecková. Druhý z nich, Felix Slováček sa so svojim saxofónom pridá ku klavírnemu sprievodu autora Zdenka Bartáka a vytvoria dvojicu, ktorá sa na spoločnom javisku nestretáva často.

Zvolen má niekoľko vynikajúcich hudobných skupín, dobré meno nám robí kapela zložená z mestských policajtov Police team, ktorá zahrá slovenské a české hity v prvom tanečnom kole po slávnostnej večeri. Plesajúcim hosťom budú do tanca spievať aj excelentné speváčky Terezia Králiková a Kristína Vrecková, ktoré doplní ďalšia Zvolenčanka s ukrajinskými koreňmi Elena Durneva. Pred polnocou potešíme oko nejednej dámy a ušné bubienky všetkých prítomných vystúpením mužského tria La Gioia, ktoré tradične predvedú najznámejšie kantilény.

Kedže tohoročný ples je s prívlastkom Valentínsky, páni budú na mať možnosť na parkete SNÍVAŤ O TEBE, či tancovať na KEĎ ŤA NECHÁ DIEVČA, ONA SA MI PÁČI, MÁJ, toto sú len niektoré z veľkého množstva hitov 90tich rokov, ktoré spustí legendárne zoskupenie Salco. Nezabudli sme samozrejme ani na priaznivcov našich ľudových melódii. Zvolenskí vrchári nimi budú vítať hostí a v priebehu plesu si s mini aj veľmi radi zahrajú a zaspievajú.Tešiť sa môžete aj na vynikajúcu kávu Veronia. Tento rok bude pripravené tiež Víno z Kobylí z Veľkopavlovickej vínarskej oblasti. Hostia dostanú tiež možnosť ochutnať Kubánske cigary a vynikajúce pivo Lobkowicz.